Sizce Galatasaray neden sizce forvete Cardozo yu düşünmedi?

Bence teknik, bitirici tam bir santrafor. Diğer takımdan arkadaşlarda objektif cevaplarsa sevinirim.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yok hocam cardozo bitmiş ya trabzonun maçlarında rezalet ya

0|0
    0|0
    • Eto'o alınmalıydı

• Bitiriciliği kalmamış ki ben trabzona iddaa oynamıştım o maçta cardozo 2 net gol son saniyede penaltı kaçırdı 😂

• Aboov bende bitiriciğine inanıyordum onun

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü teknik direktör her kimse senin gibi düşünmediği için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cardozo bu seneye kadar çok iyiydi. Hava topu olsun ceza sahası içerisinde ya da dışında bitiriciliği olsun kaliteli. Ancak son yıllarda artık ağır kalmaya başladı ve takımı savunmada iken rakibe pres yapmamasından dolayı takımı zor durumda kalıyor. Galatasaray'a daha hareketli rakibe pres yapabilecek bitiriciliği iyi topu saklayabilen bir forvet lazım. En azından transfer yapamayacaksan burağı satmayacaktı.

0|0
    0|0
  • Usta biz dünya yıldızını aldıkda noldu adam yedek oturuyor. fernandaoyu düşünecektiniz başta kaçırdınız o tireni.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın forvet almasına en büyük engel Burak yilmazdir çünkü genelde istatistikleri çok iyi gözüküyordu alternatif yoktu. Mesela bizdeki tolga zengin Boyko öncesi ve sonrasına bak :)

0|0
    0|0
  • altyapıdan forvet çıkacak büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Koskoca gs burak umut varken altyapıdan gelen çocuğu mu oynatır sence. Getirirse yuh zaten drogba, elmander, baros gibi oyunculardan sonra

• burak gitti sinan sakatlandı umut tek forvet Şu an transfer sezonu bitti

• Şu an için bahsetmiyorum ben. Soruyu yanlış anlamışsın.

• Cardozo bitmis durumda gs ye hicbi faydasi olmaz

0|0
    0|0
  • cardozo bence burak gibi hatta burak daha iyi deparları felan bence daha iyi biri gelmeli

0|0
    0|0
  • Çünkü mal galatasaray

1|0
    0|0
  • Ülkemize uefada temsil edecek en azından kiralık bir forvet almalıydı (fenerbahçeliyim)

0|0
    0|0
  • galatasarayi mallar yonettigi icin not o fransiz picleri liselilerin mk

0|0
    0|0
  • Galatasaray cardozoyu alsın Arenayı gelir basarız abartmayın 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...