Koşu bandında nasıl hiit yapılır?

Koşu bandında nasıl hiit yapılır? Koşu bandında nasıl hiit yapılır?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde "Hiit" programı makinede vardır. Fakat yoksa, manuel yapman lazım.
    Burada iki durum söz konusu. Kardio mu yapmak istiyorsun, yoksa yağ mı yakmak istiyorsun.
    Kardio ise, 1.5dk 7m/s ardından 1dk 9m/s süreleriyle 15 dk kadar devam etmelisin. Başta da bir 5dk yürü.
    Yağ da yakmak istiyorsan eğimi (incline) arttırman iyi olacaktır. 3'e getirirsen yeterli.

1|0
    0|0
    • yap yakmak istiyorum. teşekkür ederim çok güzel bir bilgi oldu bu benim için. ancak hiit yapmaya yeni başladım, 2 dk 6-6.5 hızında yürüdükten sonra 1 dk 8-9 hızında koşarak 20 dkyı tamamladım. sizin dediğinize geçersem çok zorlar mı beni?

• Başlangıç için bir süre dediğin gibi yapabilirsin. En azından vücut tempoya alışana kadar ancak daha sonra arttırman iyi olur. Hafif koşu - Hızlı koşu sıralamasıyla yapman, araya yürüyüş koymaman daha iyi olur.

En İyi Kız Görüşü

• Bilmemm

0|0
    0|0
    • asalak gibi cevap verme o zaman.

Erkekler Ne Diyor 3

• al bakalım geçen gün birine yazmıştım 5 dk ısınma 3-4 , 1 dk hızlı 7-9 , 2 dk toparlanma 5-6 , 1 dk hız 7-9 , 2 dk toparlanma 5-6 , 1 dk hız 7-9 , 5 dk soğuma 7-9 toplam da 22 dakika sürüyo bunu yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Ani hızlanma ve yavaşlamalarla olduğunu biliyorum 6 saate kadar extra kalori yakıyorsun Türkiye'de ünlü bir spor koçu abimden duymuştum ama ben HIIT antremanlarını çok hareketle yapılması taraftarıyım.

1|0
    0|0
  • hizli kosarak haha soruya bak ya 1dk kos cok hizli 10 saniye dinlen onu 10kere yaparsan super olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...