Bu ayakkabıyı alıcam nasıl?

link nasıl güzelmi günlük için arıyorum sadece koşmak spor yapmak için değil.her gün giyicem futbol felan oynamam tabi.Alan deneyenvar mı?dayanıklılığı nasıl?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• link

bu aralar bende almayı düşünüyorum ben bunu düşünüyorum tabi siyah rengini hem deri ve ortopedik olması ve modelini beğeniyorum

0|0
    0|0
    • sakın alma derim bu ayakkabının içi çabuk yırtılıyo .öndeki sünger gibi kısımlar çabuk pisleniyo havada yürüsen 2 metrenden tozu görürsün yani öyle

• :DDDDDDDDD harbiden güldüm ya nasıl kız sandın İD:

• inan bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• adidasın buna benzer bir modeli var sadece onu biliyorum

0|0
    0|0
    • link atarmısın

• evet sana gönderdiğim bu. bunun düz siyahları da var. hatta lacivertide var sanırım

• yok bunlarada baktımda bunlarda güzel değil

Erkekler Ne Diyor 2

• o parayı vereceğine biraz daha koy üzerien camper al bana dua edersin:)klasik ve çok rahat 5 yıl garantisi var:) camper

0|0
    0|0
    • evet o ayakkabılar sağlam ama insan hep aynı ayakkabıyı giyincede çok sıkılıyo

• saplıktırda hep aynı ayakkabı insana sıkkınlık veriyo bir yere geldiğinde yırtılsın diğe dua ediyorsun :D

• hahahaha hep aynısı değil arkadaşım bu seninn alım gücünle alakalı mesela ben 17 yılda yaklaşık 20-21 çift kullandım ha bu arad hep derken iş gereği çoğunlukla zaten klasik ayakkabı giyiyorum:)

• Hummel yerine Nike capri felan alabilirsin.. Korayspor sitesinde 90 a felan düşmüş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...