Genital bölge ve ayak :(:(

Arkadaslar genital bölgem cok pis kokuyor:( arkam ve önüm yani. Kışın 2 günde bir yazın hergün dus alıyorum. allah askına wcden cıktıktan sonra neyle yıkamak lazım ben sadece suyla yıkıyorum. ama kurulamıyorum. acaba ıslaklık ic camasırıma temas ettiği icin mı koku oluyor? ayak ise kokmuyor ama ayakkabının ıcınde fazla durunca bıraz koku oluyor. hangı corabı ve ıc camasırı tercih etmem lazım kumas acısından koku olmasın dıye veya nasıl yıkamam lazım

Güncellemeler:
Arkadaslar ben birazda kıloluyum yanı balık etlı denılcek sekılde obez deılım. kılo werıcem ıns. acba onunda etkısıvar mı??
ARKADAŞLAR BU TEMİZLEME JELİ OLSUN MENDİL OLSUN FALAN BUNLAR HAFTADA 1 -2 FALANMI KULLANILYOR YOKSA HER WCDEN SONRAMI ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• sırf bu yüzden bir kızdan ölümüne soğudum. üstünde durmalısın doktora başvur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle wc den sonra kağıt havluyla filan güzelce kurulamalısın.Islak kalırsa mantar olma riskin bile var.Kokuyu önlersin kurutarak hem.İntim losyonlar var.Onları da her wcde sonra değil ama sabah ve akşam kullanabilrsin dış bölümlerde tabi.Çamaşırında pamuklu olsun.

0|0
    0|0
  • Kilonun etkisi olur tabi.%100 pamuklu kilot kullan çünki nem çekme özelliği yüksek.yıkadıktan sonra kesinlikle kurulamalısın çünki ıslak kalırsa kumaş hemen kokar.eğer bunlara dikkat ettiğin halde geçmezse doktora git çünki hormonlarla alakası olabilir:)

0|0
    0|0
    • haklısın ya aynen okadar bos seye para harcıorm ama kılota gelnce gıdıorm pazardan 3 tane 5 lıraya alıorm :( gıdıp maqasndan pamuklu alrm. pekı alkolsuz ıslak mendl nerde bulablrm blıomsn ?

• Islak mendili nerden bulursun bilmem ama bence onlarla temizlenme...

• onunla alakalı deyil bak aktarlarda çok güzel sabunlar var mesela tarçın lı sabun o iyi gelir.. aslında ıslak kalması sağlık açısından ççok önemli asla ve asla vajinanızın içini yıkamayın o zaman hastalık kapma riski çok. koku giderici kremler var ama içine sürmeyin nemli kalması her anlamda iyi

0|0
    1|0
  • nemli bırakmaman lazım. nem de bakteriler daha hızlı ürer ve bunlarda koku yapar.

ayak kokusun için ise eczanelerde kremler var. oldukça cüzi fiyata.

1|0
    0|0
    • duymustum bı gıdıp bakcıam

• benim de hiç bir yerim kokmaz.Parfüm bir kere sıksam 1 hafta üzerim de kalır.Çorabı 1 ay giysem yine kokmuyor. Spordan sonra bile ter kokuyorsun dendiğini hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
    • bak bende hıc ter kokmam yanı kılom olmasına ragmen parfum dedorant tarzı seylere yogun ılgım var kıs yaz farketmez sıkar oyle cıkarm ama ıste :(

• öööğüügghhhh sorun dedikde siz bkunu cıkardınız be ablacım

1|1
    1|0
  • bu nasıl soru abi gece gece:D doktora git ona sor :D

0|0
    0|0
    • neden dalga gecıyosun kı bunun gecesı gunduzumu var puanım az dıye gunde bı kere sorabılıorm bu yuzden sordm

• dalgageçmedim işte doktora git dedim burdaki en mantıklı cevap bu

• kilolu olmanız ne güzel valla

0|0
    0|0
  • terden dolayıdır kurula mutlaka.bide akıntı oluyosa o da kokar.

0|0
    0|0
  • link buraya soracağına arama motorunda aratsan hiç alakasız cevaplardan daha iyileri çıkardı:D

0|0
    0|0
    • ıslak mendıllemı sılsem acb:( böyle guzel kokan. ozaman kurulamayada gerek kalmaz cnku fazla ıslak del o mendıller

• Ph değeri önemli alkol olmasın cilde zarar verir.İyice araştır verdiğim linkte faydalı bilgiler var. Kilo ile alakası yok takma kilonu bu kadar.Her insanda olabilen şeyler bunlar.

• Genital akintiniz varmi ?

Enfeksiyon kapmis olabilirsiniz.

Cinsel yolla yahut kirli bir tuvaletten.

0|0
    0|0
    • tuvaletımız kırlı deıl. genital akıntı dedıgın seyse eger böyle beyaz yapıs yapıs öyle akıntı gelıyor ama bu baska kızlardada gelıyor. bazende idrarım cok pis kokuyo hastalıklı gıbı

• tesekur ederm cok

• Rica ederim,gecmis olsun pazartesi gidin bir jinekologa,utaniyorsaniz bayana gidin.

Emin olun gormek icin can atmiyoruz,onemli olan sizin sagliginiz.

Sizi hatirlamayiz bile,o kadar insan geliyorki hangi birini hatirlican

• valla benimde apış arası dediğimiz yer çok kokuyor 1 gün yıkanmasam.. Terden dolayı oldugunu düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• buradan okuyup bilinçsizce sabun-mendil kullanma. Vajinanin ph dengesini bozup hasta olursun. Doktora git. Birde yıkadıktan sonra vajinanı ıslak bırakma kokuyu o da yapıyor olabilir hem mantar vb gibi hastalıklarla karşılaşabilirsin mutlaka kurula.

1|0
    0|0
  • sally hansen'ın genital bolge temizleyici mendilleri var her wc'den sonra kullanabiliyosun ıslak mendil gibi ama sabunların ph'ına gore degisir

0|0
    0|0
  • Epilasyonuna temizliğine dikkat et çokta suyla yıkama yararlı bakteriler de var vücudunda bide pamuklu iç çamaşırı kullan sentetik naylon kullanma ayakların içinde hergün yıkayıp kremleyebilirsin aynı ayakkabıyı giymemeye dikkat et bir kaç tane ayakkabın olsun. Bunun dışında başka bir hastalığında olabilir şimdilik bunlara dikkat et.

1|0
    0|0
    • pamukluyu nasıl ayırt edıcem canm

• hıc dıkkat etmedm ama edıcem artk saol canm

• kolay gelsin iyi geceler

• genital bolge temizleyici sabunlar var onlardan kullan + duzenli olarak agda magda yaptırıyomusun + akıntına falan bak belki mantar vs olmus olabilir kotu bir koku varsa doktora gıtmelısın ya da akıntı rengınde bı problem varsa kesin gitmelisin..

1|0
    0|0
    • bı kere yesıl gelmıstı akıntı cok korkmstm:( walla b acaklarm harıc heryerımı jıletle alrm. mantardan bnde suphelendım. o sabunları nerde bulablrm? her cısımı yapdktan snra sabunlamı yıkamalıyım yksa böyle dus alırken falanmı yıkamayalıyım sabunla?

• jiletle alma canım benim akıntın fazla ise ve koku kasıntı varsa mantar olasılıgı yüksek özel genital bölge temizliyıcıler var kullan mutlaka ne koku ne kasıntı kalır

• aynen awonda gormstm bı kere bıde netten bakm

Yükleniyor...