Sokakta spor yapma sorunsalı, tavsiye verecek?

Arkadaşlar sokakta spor yapmaya her zaman çekiniyorum, ama seceneğim yok arıtk sporada başlamam şart. Bisiklet sürmeyi düşünüyorum, ama hala çekiniyorum yardımcı olur musunuz, çekindiği halde yapanlar varsa veya çekinmeden yapan arkadaşlardan tavsiye istiyorum.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben gayette yazin kosuyorum kosu parkurlarinda cekinecek bir sey yok goren de ulkenin yarisi fit sanar a q
    Herkes bidon

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bisiklet sürmekten niye çekiniyorsun kimse umursamaz :) ben sandım tabelalara falan sarılıp barfiks falan çekeceksin :) paten olur ayrıca havuza yazılıp yüzebilirsin de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sokak kalabalik ve sürekli arabalar geçiyorsa işin zor bence sahil ya da büyük parklarda bisiklet yeri oluyorya oralarda sür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bisiklete binerken kimse umrumda olmaz, çocuk parkında şınav barfiks squat falan yaparken ben de biraz çekiniyordum önceden :) kimsenin bir şey dediği yok oysa.. utangaçlık kötü şey

0|0
    0|0
  • sabah 5de yap kimse olmaz sokaklarda

0|0
    0|0
  • Neden çekiniyorsun ki? Fazla kilon mu var?

0|0
    0|0
    • Boyum 1.80 Kilom 85 bir 10 kilo falan vericem işte öyle görünürde göbeğim falan yok.

• Valla bilmiyorum yol bisikleti falan :) gittim bir bisikletciden orta boyda aldım sırf spor için :)

• İşini görür o zaman. :) Ben turlara katılmayı düşünüyorum da.

Yükleniyor...