En yakın arkadaşınızla neler paylaşırsınız?

En özelinizi kadar bilir mi erkekler de sevgilileri hakkında dert yanar mı?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç birşeyimi anlatmam içimde yaşarım içimde biter fazlada gelse yapıcak bişey yok favoriler beyazladı bu yaşta :)

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten aşıksak bir kıza, asla çok özel konuları açmayız, yüzeysel anlatıp geçeriz .Fakat öylesine gır gır şamata diye çıkıyorsak bir kızla. Onun la ilgili bir sürü palavra anlatır kendimizi alkışlatırırırz arkadaşlarımıza..Onlarda şöyle derler ; VAY BE NE ADAMMIŞ KIZI YEMİŞ BİTİRMİŞ.VS VS

0|0
    0|0
  • Biz arkadaşlar aramızda birbirimizin derdiyle ilgili önce dalga geçer hafifletiriz sonra hemen çözüm üretiriz. Ama 15 yılımızı doldurduk beraberce olacak o kadar.

0|0
    0|0
  • Ben hep ketundum o durumlarda aşkımdan çürüsemde kimse bilmezdi.

0|0
    0|0
  • bir erkek bir kadınla ilgili derdini bence en iyi sekilde yine bir bayana anlatır :)

0|0
    0|0
  • Her şey.

0|0
    0|0
  • özelim hariç çogu şeyi konuşuruz

0|0
    0|0
  • aa dert yanmaz erkekler genelde içine atarlar oyyy çok zordur çok

0|0
    0|0
  • özelimi anlatmam kimseye

0|0
    0|0
  • Duygusal konularımı yakınlarıma anlatmam ama başka sıkıntılrım varsa 2 dostum var onlarla paylaşırım. Paylaşmasak nasıl dost olabiliriz ki zaten genelde herşeyimizi biliriz zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok özel şeyleri anlatmam bende kalır

1|0
    0|0
  • Özelimi anlatmaktan hoşlanmıyorum en yakın arkadaşım olsa bile..Çünkü herkesin bakış açısı kendine göre oluyor ve yaptığı yorumlarla yanlış yönde etkileyebiliyor bence. Sanki kontrolü başkasına veriyormuşsun gibi geliyor ya da senin özelin hakkında yorum yapma hakkını. Sırf sevgili olarak değil ailemle ilgili durumları da paylaşmayı doğru bulmuyorum. Tabi çok kötü, içinde tutamadığın durumlar olur o ayrı..

0|0
    0|0
  • çok eskidendiiii o :) artık anlatmıyor dinliyorum ;d

0|0
    0|0
  • Ozelimi hic kimseyle paylasmam. En yakin arkadas olsa bile.

1|0
    0|0
  • herşeyı anlatırım :)

1|0
    1|0
  • Herkesin en yakınına dahi anlatamıcağı sırları vardır. Herkesin olduğu gibi benimde var öyle sırlarım güvenmediğimden değil anlatamadğımdan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...