Bir erkek neden bir kızdan çekinir?

biur erkek neden bir kızdan kaçar neden ilk başda konuşdükdan sonra sürekli ondan kaçar niçin ? gözlerini ondan kaçırır onunla konuşamaz ?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• heyecanlanırda ondan. bende çok yaşadım. açıldıktan sonra dilim tutuluyo. ellerim soğuk soğuk terliyo, onun 1 metre yanına yaklaşınca kalp çarpıntımdan etrafı duyamaz oluyodum. e nooldu? iletişim kuramadık sonuç olarak ayrı gayrı :D ergenlik dönemindeki erkekler bunu çok sık yaşarlar. sonralarındaysa hala hiç bir kızla çıkmamış erkekler bunları yaşamaya devam edebilir. belki öyle biridir.

0|0
    0|0
  • Gunumuz kezbanlarina bulasmamak icin.

Etkilendim ama simdi gidop konusursam gotu kalkar dedigi icin.

Beraber olsam bile aylarca tribini cekerim diye dusundugu icin.

Bu liste uzar gider...

0|0
    0|0
  • kız çok güzel ise biraz çekingenlik olabilir

kız erkeğin beklediği kadar ilgi göstermemiştir

gerçekten utangaç ve çekingen bir erkek olabilir .

kızın etrafında çok daha çekici erkekler olduğu için nbeğenilmeme düşüncesi olabilir

0|0
    0|0
  • Guzelliginden olabir bana bakmaz ya da tam tersi hosuna gitmeyen bir ozelligini fark etmis olabilir seni baska biriyle gormustur falan filan

0|0
    0|0
  • Galiba hoşlanmadı der kafasında bitirir

0|0
    0|0
  • Çekingendir. Bunun yanında ilk konuşmasından negatif etkiler almış olabilir. Kadının onu beğenmediği düşüncesi gibi.

0|0
    0|0
  • Ben tekrar sakata gelmiyim diye yapıyorum o işi genellikle ama o çekiniyo herhalde..

0|0
    0|0
  • illa laf sokacam diye bir hastalığınız var polemik yaratıpta kendini küçük düşürmek istemediğinden

0|1
    0|0
  • çekinmek heyecanlanmak gibiyse kızla ilgilendiği içindir. eğer çekinmek ilgisizlikle alakalı ise aradaki çekimin azlığındandır. ayırt etmenin bir formülü yok, iş size düşüyor :)

0|0
    0|0
  • senden yakınlık bekler konuşmanı falan ondan çekinir acaba çok mu baskı yapıyorum vb şeyler olabilir belki

0|0
    0|0
  • Kusurları vardır veya var olduğunu düşünüyordur. Çekingendir , hata yapmaktan korkuyordur. Soğuksundur , gerekli sıcaklığı göremeyip gereksiz samimi olmaktan korkuyordur.

0|0
    0|0
  • Gerilla taktiği: Vur-Kaç

Eğer taktik değilse, soğumuştur ya da umduğunu bulamamış ve amacını seninle elde edemeyeceğini anlamıştır.

0|0
    0|0
  • utangaçtır toydur

0|0
    0|0
  • toyluk değil sadece karakter meselesi biraz da. bir insanın içinde utanma duygusu hala varsa ne güzel

0|0
    0|0
  • Kızın soğuk ve uyuz olduğunu anlamıştır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...