Ne olucak bu avya göbeğim?

Ayva adlı kavun gibi olan göbeğim artık cok olmaya basladı :/ hergün terlyene kadar mekik cekiyorum yok gitmiyo yediğim oraya kilo yapıyo resmen nasıl kurtulurum ?

iyice moralimi bozuyo :/

Güncellemeler:
bugün iyice düşündüm ben . göbeğimlede konustum ne o dayanbildi 2 gündür aclığa ne ben :/

vazgectik biz böyle kalcaz :)

Güncelleme için özür dileriiim:)

0|0
12|47

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• sen delimisin ayva göbeğinden vazgeçme. zira şahsen benim için olmazsa olmazdır kadında. ayva göbeği itina ile sevilir çok hemde :)

0|3
    0|1
  • Toplam kilon düşüyor fakat göbek kalıyorsa bölgesel zayıflama için bir estetik merkezi ile görüşebilirsin.

0|0
    0|0
  • Mekik ile karın kaslarını geliştirip biraz da olsa kasların büyümesinin etkisi ile yağları daha fazla yayarak görüntüde bir gelişme olur ancak eritmek gibi bir durum söz konusu olamaz.

Günlük hayatta düzenli olarak tükettiğin şeyleri azaltabilirsin. Harcadığın kalori miktarını arttırabilirsin. Günlük, tempolu 20 dakikalık bir yürüyüş ekleyip yeme içme düzeninden de bir şeyleri biraz kısarsan göbek gider.

0|0
    0|0
  • link sabahları koşmanı da tavsiye ederim :*

0|0
    0|0
  • şeker, tuz ve unlu mamülleri çok az seviyeye indir. düzenli kardio yap ve youtube'da 8 min abs diye arat oradaki level 1 olan programı yap. 1 aya kadar gözle görülür şekilde küçülme göreceksin. ayrıca ayva göbeğini sevenide var. kalça ve bel şekline bağlı olarak çok da sexy bir görünüme sahip olabiliyorsun ayva göbek ile ;)

0|1
    0|0
  • Bak bak bak.

0|0
    0|0
  • Aksam aksam yersen nutellaları olacağı bu olur :D

0|0
    0|0
    • ama hep yemicem diyorum hep yiyorum :(

• Ben sana balık vermiyorum,balık tutmayı öğretiyorum bak :)

Yoksa liposuction yapardık biterdi :D

• sen kafayı yemişsin. terkedilirmi la o göbek... erkek milleti sever öyle hafiften gbeği. :)sütlaç gibi titriycek...:)

0|2
    0|1
  • olsun biz erkekler derizki göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer e sende balkonlu ev ol hem erkekler hoşlanır öyle ayva kavun karpuz

1|1
    0|0
  • öncelikle bölgesel yağ eritmenin olmadığını bilmelisin. Terlemek için özel spor giyimi ve terlemeye dayalı çok tekrarlı hareketleri denemelisin ip atlama gibi.Yine en güzeli koşmak ve yüzmek olacaktır. Çalışma sürende ki dinlenmeleri azaltıp sürekli hareketi denemelisin. İlk başta ki hızlı kilo kaybı su kaybından olacaktır bol bol su iç faydasını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Erimez tabi mekik çekmekle göbekmi gidermiş. Bölgesel kilo veremezsin tüm vücudunu çalıştırman lazım. Her gün yürüyş yap karbonhidrat tüketme göbekli kadın çok itici olur bir an önce kurtul

1|0
    0|0
  • Mekik çekmekle göbek erimez..

Aksine, karın kaslarını geliştireceğinden daha çıkık bir karnın olur..

Diyet ve kardiyo egzersizleri yapmalısın..

En az 7-8 ay boyunca..

0|0
    0|0
  • önce bir fazla yemeği kes az yersen zaten fazla kilo olmaz, sık sık da hareket et tamamdır göbek bölgesinden kilo vermek kolay ama basen bağladımı bu imkansızzzz.

0|0
    0|0
  • temiz beslenn kötü karbonhidratları cıkar hayatından

0|0
    0|0
  • Olur öyle.

0|0
    0|0
  • Öncelikle aldığın kalori harcadığın kaloriden az olacak. (Matematik) Buna mutakıben hedeflediğin vücut yapısına ilerleyen bir sporla ilgileneceksiniz. hmm bide kilo problemlerinin çözümünde uyku düzeni şart.

0|0
    0|0
  • hatun kişi azcık etli bulsun ya ne dert ediyon :)

0|1
    0|0
  • dostum hafif tempoda hafta 3 kez en az 1 saat koş akşanalrı yemek yeme o kdar sabah kahvaltısını iyi yap ;)

0|0
    0|1
  • sadece mekik yetmez netten araştır komplex bir spor programı uygula, ayrıca hemen sonuç alamazsın bir 3 ay sonra faydasını görmeye başlarsın

0|0
    0|0
    • hayııırrrrrrrrr:/

• malesef durum bu, 5 aydır haftada 3 gün agırlık çalışıyorum yeni yeni vayy şişie yaramaya başladı diyorum, ilk zamanlar çok sıkıcı olur ama yapcak bişey yok yaz geliyo kim

ister tşörtten fışkıran yürüdükçe keşkül gibi titreyen bir göbegi :)

• ben istemem :(

• en güzeli ayva göbeklisi :)) itina ile çok sevilir bayanda ayva göbeği ;)

0|0
    0|0
  • hergün 45 dakika yürüyüşle ne ayva kalır ne kavun :)

0|0
    0|1
  • ayva göbek güzeldir boşver :)

0|0
    0|0
  • guduuu en sevdiğimdenn bırak böyle iyidirr

0|0
    0|0
  • bence dokunma dursun o orda eminimki yakışıyordur ;)

0|0
    0|0
  • oyy kıyamam ya :)

0|0
    0|0
  • ayva göbeği iyidir hafiften

0|1
    0|2
  • İyi Duruyo Ama

0|1
    0|1
  • bırak kalsın . göbek iyidir iyi

0|1
    0|1
  • ayva göbek candır elleme dinle bu kardeşini:D

0|0
    0|0
    • ayva demiyo kız kavun diyor kAzıyacak mecburen :D

• yavrum sen nasıl bir ruh hastasısın ya gece gece güldürdün :D

kıza da iyi moral verdin:D

sora arkadaş kes kafayı sen:D

• akşam 7den sonra bişey yiyor musun ?

0|0
    0|0
    • 7 ne kelime habire

• o zaman ne kadar mekik çekersen çek , akşam 7den sonra yediğin o yemekler mekikin üzerini örter. Ekmeği azalt , akşam 7den sonra da bişey yeme ve mekiğe devam et . Gelişmeyi göreceksin

• Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 11

• aynı dertten muzdaripimm . mekik eritmiyor herkes . yağı şekeri ve unu tamamen kestim . yoğurdun yağların parçalanmasına yardmcı olduğunu duydum . plates yapıyorumm kısa süre oldu daha sonuça almadığım için bişey diyemiyorum ama göbek çok zor gidiyo ya :(

0|0
    0|0
    • of amaaaaaa !

• seni anlayabiliyorumm çünkü benimde abur cubur ve kahvelere düşkünlüğüm var senin gibi gece birde ikide atıştırmalarım var hatta bildiğin tok yatıyodum ama zorla değiştirmeye çalışıyorum alışkanlıklarımı :/veee bir de tavsiye link

• pardon ya yukarda vermişler zaten bu linki

• severim ayva göbegi bırak kalsın diosunuz ama Adriana lima,jennifer vs. hastasınız..incecik kız görünce taş gibi diyosunuz . Ben çözemedim siz erkekleri :D

0|0
    0|0
  • Erkekler ayva göbeğe bayılırlar

0|1
    0|0
  • Ben göbegime hafifce vurarak, sikarak yaglari eritecegimi dusunurdum, hergun mutlaka yapardim 5 dakika falan :D baska egzersizler de yapiyordum ama hangisinin faydasi oldu bilmiyorum. ayrica yemekle de aram yoktu. söyleyeyim dedim ama yapacaksan da cok abartma

0|0
    0|0
  • Bana sporu sevdiren kadın belki sanada yardımcı olur :) link

0|0
    0|0
  • ayva göbek erkeklerin hoşuna gidiyormuş =) üzülme

0|1
    0|0
  • Mekikle olmaz o iş diyim sana .Sabah 1 saat yürüyüş yapsan erir o ya .

0|1
    0|0
    • olmuyo inan denedim ya şu boğazımı kesmem lazım. Ayvalıktan cıktı bu

• sabah yiyiyorum sonra işte bidaha yapıyorum öglen yemege cıkıyorum . 5 gibi abur cubura bir baslıyorum eve gelene kadar sonra akşam yemegi meyve . saat bir gibi tekrar nutellalı ekmek . uyumam gerek yoksa yine yerim:/

• Belirli bi' uyku düzenin yoksa geç yatıyosan ne yapsan zayıflayamazsın ,kolay gelsin sana.

• Ayva göbek seveni çoktur boşver onlarında Türk kası var dimi

0|0
    0|0
  • jiletle kazı :D

0|1
    0|0
  • Mekik belini zarar verir!Yarım mekik çekmelisin bu arada göbek tarafin çok komik:-)

0|0
    0|0
  • üstüne kremşanti koyup yiyelim. ayva tatlısı istedi canım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...