Galatasaraylılar, bufotoğrafı özleyen var mı?

Galatasaraylılar, bufotoğrafı özleyen var mı?
Galatasaraylılar özledniz mi?

0|1
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Reale sahayı dar ettiğimiz o günleri özledim be.. Bu hamitte kronik sakat olmasina rağmen sakatliktan çıkınca taş gibi oynuyordu. Adam şanssız malesef. Rızık reyizin schalkeye döşediği füzeye unutmadik. Drogbanında reale attığı muhteşem topuk golünü.. Bu kadro zamaninda birilerinin canını çok acıtıyordu. Şimdi ise beceriksiz yöneticiler yüzünden kulüp batıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• özlenmez mi reis ne günleri bu günler her maçını takip ettigimiz izlemek için tüm işleri iptal ettigimiz günler ruh vardı şimdi ise ne ruh ne oyuncular var şimdi sadece cefakar taraftar kaldı yani biz kaldık siz kaldınız rabbim galatasarayımızı korusun

0|1
    0|0
  • gshaber. info. tr/.../gsuefa. jpg

Kardeşim bence asıl özlenmesi gereken uefa zamanı olması lazım. Şunu demek istiyorum türk takımları olarak takımlarımızı öyle geliştirmemiz lazım ki uefa kupası atmosferi ya da başka bir avrupa kupası atmosferi türk halkına yaşatmamız lazım. Bunların için de milli takımımız da var. GalataSaray'ın Uefa kupasını aldığı zaman bizler dahil Türk halkı sevinmişti. Artık Türk takımları buna benzer sevinç yaşatma gayreti içerisinde olmalılar. Birbirleriyle kavga etmeyi bıraksınlar ve Avrupa'ya odaklansınlar.

0|0
    0|0
    • işte böyle olmyor. fanatikler kinciler çok. takımı için adam öldürüyorlar.

• Maalesef.. futbol içerisinde bir takımın yokluğu önemli bir eksiklik olduğunu unutmamamız lazım ve bizden olmayanlara yani aynı takımı tutmayanlara düşman olmamamız lazım.. futbol bir sevgidir bunun için bir adam öldürmek.. Allah korusun bizleri öylelerinden..

• futbolcular nasıl oynarkrn zewk alıyorsa. bizde izlerken zewk almamız lazım

• Hemde nasıl.

0|1
    0|0
  • Göz zevkim bozuldu, hiç özlem falan yok.

0|0
    0|0
  • Çok eksik bu fotoğraf tabi özlenir

0|1
    0|0
  • Yine baharlar gelecek bu günlerden dahada güzel günleri yaşayacaz

0|0
    0|0
  • bu maçta kendimi kaybetmiştim sevinçten

0|0
    0|0
  • Özlettirenler utansın