Arkadaşlar sizce hangi dövüş sporunu yapmalıyım?

Arkadaşlar ben spor yapmak istiyorum ama dövüş sporu. Kızlara da uygun olan bir dövüş sporu önerebilir misiniz?

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Wing Tsun. Zaten kadın icadı bişey.

0|0
    0|0
  • Boks.

0|0
    0|0
  • sokak dovusu ya da mma

0|0
    0|0
  • Dövüş sporlarının hiç biri uymuyor bence kızlara

0|0
    0|0
  • Boks ya da kick boks yapabilirsin Bursa'da isen yönlendiririm sizi.

0|0
    0|0
  • Kick boks. Bizim antrenmanlara kızlar geliyor ben çok yakıştırıyorum onlara bu sporu. Hatta bir tanesiyle geçen gün çalışalım dedik bildiğin beni yere serdi gurur duydum yaa. Keşke her kadın dövüş sporarını bilse dedim.

0|0
    0|0
  • kızlar hemen ağlıyo dövüş sporları size göre değil :D

0|0
    0|0
  • capoeira yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Istanbuldaysan winchu var oneririm. Guneydoguda ozel harekatcilarin dovus sporu. Ozel hatekatcilara egitim veren enisyem var o onerdi banada. Buarada dogru yazdimmi bilmiyorum. Bende baslicam bir zaman

0|0
    0|0
    • Wing chun demek istedin galiba :) Onun videolarını izlemiştim ve beğenmiştim öneri için teşekkürler :)

• Aynen ondan yazilisini bilmiyordum tsk. Yani kesinlikle hem etkili hemde rahat. Enistem karate taekwando falan bos is sen buna git demisti

• uzun yıllar bir kaç tanesiyle uğraştım vücüt tipine kilona esnekliğine bağlı olarak değişir öncesinde hiçbir spor yaotın mı?

0|0
    0|0
    • Voleybol ve yüzme

• daha detay şeylerde var kafana takılan birşey olursa sor

• Beni doğru tahmin ettin ve istanbuldayım judoyu da araltırırım teşekkürler :)

• Ben box yapiyorm onerririm

0|0
    0|0
  • 5 senedir muay thai kick boks yapıyorum muay thai ile başlamanı tavsiye ederim kız olarak çok iyi derece yapanlar var 👍

0|0
    0|0
  • kick box

0|0
    0|0
  • Samuray ol teenwolftaki kitsune gibi :D :D

0|0
    0|0
  • Tekvando

0|0
    0|0
  • taekwondo ve karate özellikle ashihara karate