Bana Yardımcı Olabilir misiniz?

Arkadaşlar ben idda yapmak istiyorum ama pek anlamıyorum bana tiyo verirmisniz futbol a az merakım var yok değil ama pek koşturmuyorum peşini bana yardımcı olur musunuz paraya ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Anlamıyosa oynamha işte bağımlılık yapar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla hayatımda bir kupon yaptım 5 tl ye 5 maç. yatırırken adam dedi. Tüm samimiyetimle söylüyorum, 5 maçta kar kazancı 1.5 tl olan ilk ve tek bilet istesen yapamazsın. kazanırsan en azından yatırdığını alıyorsun dedi. Bulunduğum yer ufak bir yerdi tek iddaa bayiisi vardı.5 maçta tuttu gidip alamadım utancımdan parayı bir daha da oynamadım :)
    para kazanmak için al sata gir kardeşim. çinden al, burda sat en kötü %300 karın var. alacağın şey ya kızlara ya bebeklere hitap etsin süpürge teli alsan satarsın o derece :)

0|1
    0|0
    • valla öyle ddiyosun da o işte klay değildir herhalde

• paraya ihtiyacın varsa bu işe para akıtamazsın. farklı bir şey bulursun alırsın 3e 5e 30 gün içinde kapına gelir, sahibinden sıfır satarsın :) herkes biliyor artık ama kadın kısmı sabırsızdır benim olsun hemen olsun hesabı ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 1.75 .1.65 gördün mü böbreğini sat bas

0|1
    0|0
  • @06kartalliçe1903 nick doğru yazdıysam ankaralı bir gereksiz vardı o yardımcı olsun

0|0
    0|0
    • @06Kartaliçe1903

Çocuk nezaketle yazmış bana yardımcı olabilir misiniz diye bende sana yönlendirme yaptım bir gereksiz var o sana yardımcı olsun benimle didişmen için yazmadım adını çok meraklı olsam sana mesajlasmayla senin evlilik hayatindan okul hayatına kadar sabaha kadar dinlerdim ama gerek yok...

• Hiç yapmadığım şeyleri bana yaptırma ama sana neden neden mesaj atmadığımı hatırlamıyosun sanırım ama senin ne mal olduğunu ifşa etmicem o kadar karaktersiz değilim evet o çocuk nezaketle yazmış ama adam olmayan biri cevap vermiş kendi çapında beni etiketleyerek sıkıldım senden etiketleme artık beni uzatma

Yükleniyor...