Bu lig adil değil hiçbir zamanda olmuyacak?

Bir Trabzonsporlu olarak artık duygusuz kaldım bıktım ağlamak istiyorum erkekliğime yediremiyorum yeter artık. bir fener yapar bir galata yapar şimdide beşiktaş şike yapıyor. Allah büyüktür diyoruz olan bize oluyor yeter ya nedir bu İstanbul takımlarından çektiğimiz yeter. heey beşiktaş elini vicdanına koy okadar güzel futbol oynuyorum diyorsun bu akşamki maçta neden şike yaptın adaletli ol adaletli sağda solda şerefliyim diyorsun ne farkın kaldı fenerden galatadan. tek diyeceğim inşAllah şampiyon olursun sezon başlamadanda bir 3 temmuzda yersin ozaman görürüm seni bakalım fener gibi ayakta kalacanmı kesin kalırsın İstanbul takımı nede olsa verir parayı oda devam eder. soruyorum size bu akşamki maç çokmu normaldi? ben izlerken hayretler içinde izledim beşiktaş sahaya şike yapılıyor yazmadı okadar.

Güncellemeler:
Gururdan yoksun beş para etmez insanlar gelmiş evet beşiktaş olacak şampiyon diye dikleniyor bana karektersiz diyor. inşAllah beşiktaş olmaz şampiyon geçen yılki acıları birdaha yaşarsınız umarım.

0|0
35

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...