Bu lig adil değil hiçbir zamanda olmuyacak?

Bir Trabzonsporlu olarak artık duygusuz kaldım bıktım ağlamak istiyorum erkekliğime yediremiyorum yeter artık. bir fener yapar bir galata yapar şimdide beşiktaş şike yapıyor. Allah büyüktür diyoruz olan bize oluyor yeter ya nedir bu İstanbul takımlarından çektiğimiz yeter. heey beşiktaş elini vicdanına koy okadar güzel futbol oynuyorum diyorsun bu akşamki maçta neden şike yaptın adaletli ol adaletli sağda solda şerefliyim diyorsun ne farkın kaldı fenerden galatadan. tek diyeceğim inşAllah şampiyon olursun sezon başlamadanda bir 3 temmuzda yersin ozaman görürüm seni bakalım fener gibi ayakta kalacanmı kesin kalırsın İstanbul takımı nede olsa verir parayı oda devam eder. soruyorum size bu akşamki maç çokmu normaldi? ben izlerken hayretler içinde izledim beşiktaş sahaya şike yapılıyor yazmadı okadar.

Güncellemeler:
Gururdan yoksun beş para etmez insanlar gelmiş evet beşiktaş olacak şampiyon diye dikleniyor bana karektersiz diyor. inşAllah beşiktaş olmaz şampiyon geçen yılki acıları birdaha yaşarsınız umarım.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sen ne karaktersiz ne adi ne kıskanç ne haysiyetsiz bir adamsın lan dokunmayın Beşiktaş'ıma hattâ sen Beşiktaş'ımın adını o pis ağzına alma sıranız gelecek bekle kar bir kez engel oldu 2. de kaçacak delik arayacaksınız. Böyle beyinsiz insanlarla aynı toplumda yaşıyoruz yazık. Azıcık adam olun lan azıcık hakedene hakkını verin ama kendinize yakışanı yapıp iftira atarsınız anca Ha sana tekrar cevap verip muhattap olmcm kendini bir halt sanma diye rahat rahat devam et iftiralarına kişi kendine yakışanı yapar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam alin bu fenerliyi buradan , bu gece üzgün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• El insaf. Muhteşem futbol oynandı ilk golde kaleci hatası var diğer 3 gol?

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sene şampiyon olacak neden mi çünkü bu sene beşiktaşın sırası şikeyle onu şampiyon yapacak bazı güçler malesef haklısın İstanbul takımların hepsi kirli.

BEŞİKTAŞI ŞAMPİYON YAPACAKLAR !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yazık lan tam bir dramsın :( kendi takımının futbolu çok iyi de başkalarına şike yapıyor biz olamıyoruz diye zırlaman kaldı :(

0|0
    0|0
    • Sezon başı hangi takımın hakkı yenildi ve durduruldu asıl zavallı olan acınılacak olan sizlersiniz

• ben şu an oynadığınız futbolun kalitesini görüyorum. sen kendini bu futbolla şampiyonluğa layık görüyorsun ve bence artık tartışmamıza gerek yok iyi geceler :d

• Her yıl sanki birileri kimleri istiyorsa onlar şampiyon oluyor hakla hukukla olmuyor artik

0|0
    0|0
    • Sıra nezaman Trabzona gelecek usta ya madem böyle olunuyor bizde olalım yapacak bişey yok bu yıl gördün süper giden takımın yolunu kestiler

• Biri şu Hamsi kafalıyı dürtsün yoksa elimden bir kaza çıkabilir

0|0
    0|0
  • Fenerliler gizlenip ağlıyor :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...