Dünyanın en mutlusu oldum dediğiniz unutamadığınız an var mı?

O an dünyanın en mutlusu oldum dediğiniz unutamadığınız an var mı..?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• 2 gün önce ayrı olduğum sevgilimin bana çektiği mesaj la dünyalar benim olmuştu ama hem gülüp hem gözyaşım aktı :)

tabi barıştık sonrasından:)

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 20 yıllık hayatımda hiç öyle bir an yaşamadım galiba olmadı hiç elde edemedim hayatımı işte bazen belki çok kçük

0|1
    0|0
  • H2SO4 ün lewis yapısını bulup kimya sözlümden 100 aldığım zaman dünyalar benim olmuştu

0|1
    1|0
  • kardeşim doğduğunda,

0|1
    1|0
  • Birken iki olma teklifini aldığım güne saklıyorum : )

0|2
    1|0
    • Ondan daha mutlu olamaz mısın yani :)

• Elbet ki olacaktır.

Şartlandırıcı bir soru.

Bu gider böyle çocuğum olduğun da huzurlu bir aile işte başarı.

Her daim mutlu olmayı becerebilmektir marifet.

Ama o günü bekliyorum açıkcası.

• yeğenimin dünyaya merhaba demsi :)

0|1
    1|0
  • Arabayla bir gölün kenarından geçmiştik güneş batmaya yakın, o an çok güzeldi..

0|1
    1|0
  • Uzuuuun! Bir aradan sonra, yalayarak Toblerone yemek..

0|1
    1|0
  • ım bir kaç tane öyle anım var evet. aama şimdi hatırladıkça da üzen anılar oldu bazıları.

0|1
    1|0
  • Henüz gelmedi :))

0|1
    1|0
  • Daha gelmedi o an

0|1
    1|0
  • kardeşimin kokusunu içime çektiğim o an :))

0|1
    1|0
  • herkese anlattaım sanada anlatayım..kabızdım bii kaç aydır geçenlerde tuvalter bir girdim patır kütür anm o an ne sevindim bir sıçradım her yer bk oldu .

0|0
    1|2
  • çok yakinda olacak insallah. Ha birde geçenlerde begendigim topuklu ayakkabilari alinca demistim.

0|1
    1|0
  • Bir keresinle blablabla bana gülümsemişti. =D ha bir kere de benden kalem istemişti. =D

0|1
    1|0
  • gözlerimi acmisdim ve ilk onu gördüm el sallamisdi bana cicek getirmisdi mutluydum ama yalanmis

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 Nisan da olucak inş. olmazsada o kişiyi hayatımdan komple çıkarıcam artık bu kadar kredi verdim yeter :)

0|1
    1|0
  • 18 yaşına girdiğimde alınan ilk arabam

2|1
    0|0
  • olmazmı var tabi 2005/2006 yıllarında tuncelide askerlik yapıyordum,tezkere günüm geldiğinde öyle mutlu oldum ki anlatamam adeta cehennemden kurtuluştu benim ki :))

0|1
    0|0
  • +9 muho bastığımda demiştim en son 3 yıl falan oluyo :D

0|1
    1|0
  • çok yakında öyle bir an olucak inşallah :)

0|1
    0|0
  • 3 tane kızla bir hafta sonu ölüdenize yüzmeye gitik o zaman çok mutlu oldum...

0|0
    1|0
  • En yakın olduğumuz o an.. Omzuma yatıp uyuduğu o an.. Uzun bir yolculuktu ve onun sıcaklığını hissetmek paha biçilemezdi.. Kirpiklerimi dahi oynatmak istemedim..

0|1
    1|0
Yükleniyor...