Mermiler atılacak gökyüzüne?

Şampiyon olduğun gece 🔫Piyuv🔫Piyuv🔫Piyuv🔫

Beşiktaş'ımızın güzel oyunu hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? 😂

Dipnot: Karla birlikte Lider olanlar, Güneşimiz de eriyecekler! 👏🏻👏🏻

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Birileri 4 gol yerken Beşiktaşim 4 atar

Alin size psikolojik üstünlük

1|2
    0|0
    • Bir de bu piskoloji ile kaybederler denmişti. 😂 Lafı gediğine oturmak diye buna denir sanırım. :)

En İyi Kız Görüşü

• Maganda kurşunu diye haber çıkmasın da sonra 😂

1|0
    0|0
    • Yok canım, Allah muhafaza. Yapacağımızdan değil de marş bu. Beşiktaş'lılar duyarlı insanlardır.

• Fanatiklerin duyarli oldugunu düşünmüyorum birbirlerini dövüyorlar 😃

Erkekler Ne Diyor 14

• BeşiktAŞK aşktır

1|0
    0|0
  • Beşiktaşım oleyyyyyyyyyyy

1|0
    0|0
  • Kardan adamın saltanatı "Güneş"doğana kadardır. Şiir gibi top oynuyorus vesselam

1|0
    0|0
  • koyduk muuuaaaaaa :D

1|0
    0|0
  • kartal yürekliler :)

1|0
    0|0
  • Şu golleri Fenerbahçe atsaydı aziz başkan Şu an içerdeydi fikonuz transfere az verip rakip takımın kalecilerine çok para veriyor bunuda anlamış olduk.

0|0
    0|0
    • 😂😂😂 bu görüşün ciddi olamaz! 😂😂😂

• Az daha yazsana şu kahkahalara ihtiyacım var. :))) Fenerlilerin bu acınası halleri çok eğlenceli geliyor :)

• Gülmek iyidir son gülen iyi gülecek bu soruyu lütfen kaldırma sezon sonu tekrar buradayım inancım hala yerinde seninde olsun tartışmak istemiyorum duygularımı dile getirdim sadece.

• Her şer harikulade yeni transferlerimizden marceloyu çok beğendim desem yeridir sahada duruşu olan kalıplı bir oyuncu Tolga da boykodan sonra kendine gelmiş vaziyette tek kırgın yanım Rhodolfo umarım ciddi bir şeyi yoktur.

0|0
    0|0
    • Sağ dizi dönmüş diye duydum Rhodolfo'nun. Umarım iyidir gerçekten.
      Tolga, Boyko'ya formayı kaptırmak istemiyor belli, bu onu kamçıladı diye düşünüyorum.
      Herşey güzeldi, Olcay biraz sinirlendirse de. Umarım böyle devam eder. :)

• Şahsen olcayın bu oyun tarzına karşı bağışıklık kazandım diyebilirim şenol hoca illede onda diretiyor neden anlamadım Tolga böyle oynasa da şu bir gerçek Boykodan da çok şeyler bekliyoruz

• Cınım peşin konuşmasaydın keşke. Son iki sezonu biliyosun dimi. Febeş olmasın da siz olun hay hay ama temkinli olmanızda fayda var ;)

0|0
    0|0
  • çalıntı besteler part 6 :D

0|0
    0|0
  • Varsın bu yıl şampiyon olamayalım, gelecek yıl oluruz.

0|0
    0|0
  • Siyahhhhhhhh⚪️⚫️❤️😃😃

0|0
    0|0
  • Aman nazar değmesin puan farkı daha acılacak acık ara şampiyonuz inş :D

0|0
    0|0
  • piyuv piyuv ne yaaaa :D:D:d grav grav de barı:DÇD kız kacıran mı atıyonuz sızç. d

0|0
    0|0
  • Şimdiden hayal kurmayın derim üzülürsünüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mac mi var :))

0|0
    0|0
  • Gökyüzüne mermi atacaz ne demek ! Siz katil mi olmak istiyorsunuz?

Silah sıksanız masum güvercinler mi ölsün masum insanlar mı ölsün hiç mi izlemiyorsunuz haberleri şampiyon olursanız düzgünce kutlayın hiç bir canlı ölmesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...