Nasıl bir tutum izlemeliyim sizce?

Erkek arkadaşımla bugün bir arkadaşının doğum gününe gidecektik ama ben rahatsızlandım sabah bütün gün benimle ilgilenmedi hep bir bahanesi vardı. Bozuldum, bozulduğumu belli ettim anlamadı. Akşam 5te evden çıktı. Yazıyorum geç cevap veriyo. bir soğuk konuşuyo. En sonunda patladım, tartıştık. bir anda özürler, aşk sözcükleri havada uçuşmaya başladı ama ben tavrımı sürdürdüm. Tekrar yazdı nasıl oldun diye ama sonra cevap yok 10 dk kadar. Neymiş arkadaşı telefondan bişeye bakıyomuş ona mesaj geldiğini söylememiş. bir daha tartıştık. Kendince alttan almaya çalıştı ama bu daha çok sinirlendirdi beni. Sonra o arkadaşı yazıyo bana canım nasılsın falan diye. Ben bütün gün evde yatmışım benimle ilgilenmedi, merak etmedi iyi miyim kötü müyüm diye, gezmelere gitti ve saat 12.30 hala dışarda. Sizce nasıl bir tutum izlemeliyim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• profil resmin ne acayipmiş

erkek arkadaşın da tam dallama sıfatını haketmiş bugün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• biriyle sevişiyo olabilir partide

0|0
    1|0
  • Erkekler yaradılış gereği obsesifdirler. Eğer o an için önünde dikkatini çekebilecek tırnak ucu kadar bir mesele olsun, bu dünyanın geri kalanını umutmaya yeter... Sanırım uzun süreli bir ilişki içindesin. Işler biraz monotonlasmis gibi... Onların dikkatini çekebilmek için onların takıntısı olmak zorundasın. Bence bir erkeğe yapılabilecek en güzel şeyi yapmışsın. Senin gönlünü alabilmek onun için bir takıntı olmuş durumda. Bence yolundan sapma. Ancak dozu da kaçırma...

0|0
    0|0
    • Aslında çok uzun süre olmadı henüz hatta çok yeniyiz ama yoğun bir ilişkimiz var. Ama bu yaptığı bana çok koydu beklemediğim bir şeydi ve hazmedemiyorum. Sence bir mesaj atıp sonrasında telefonu kapasam?

• en sevdiğim kaçamak fırsatıdır. unutulur gider.anca buraya yazarsın

0|0
    1|0
  • hm yeni sevgili mi var acaba

0|0
    1|0
  • trip at :D en iyi bildiğiniz işe devam :))

0|0
    0|0
  • bekle bkalım altından ne çıkacak

0|0
    0|0
  • ana sına söw gec :)))

0|0
    0|0
  • Kesin orada bir planı vardı suya düştü garibimin takma olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • suc sende sesini cıkarma

0|0
    0|0
  • ilişkinizin seviyesi nedir?

0|0
    0|0
  • susmak ve beklemek en güzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Salla gitsin ! Kesin bir halt karıştırıyor o ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...