Ben "yay" kadınıyım, o ise "oğlak" erkeği. Kararsız insanın sorusu

Arkadaş grubumda birisi var. Başta sadece cinsel çekim hissediyordum. Ardından davranışlarındaki bazı noktalar hoşuma gitmeye başladı. İnsanlara karşı temkinli yaklaşıyor ve tavırlarında bazı aşırılıklar var. Yine de benimle konuşurken aşırılıklarını en aza indirgiyormuş gibi geliyor bana. Bende görünüş olarak olmasa da, davranışlar bakımından biraz erkeksi bir kızım. Saçma burç zımbırtılarına dâhi baktım. Ben "yay" kadınıyım, o ise "oğlak" erkeği. Bir şeylerin olabileceği fikri bana güzel geliyor ama tam olarak kesin duygularım yok. Gerçi doğru düzgün birbirimize vakit ayırmadan birbirimizi tanıyamayız ama. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• erkeksi derken nasıl yani huy olarak mı görünüs olarak mı

0|0
    0|0
    • Konuşma tarzı olarak değil, görünüş olarak da değil. Aslında benim erkeksiliğimi tanımlamak biraz zor. Kadının da en az erkek kadar güçlü olması gerektiğine dair bir takıntım var. Hem fiziksel, hemde ruhsal olarak. Bu da doğal olarak beni güçsüz gösterecek her türlü yardıma karşı inatçı kılıyor.

• Teşekkürler yardımın için. Ben arkadaşça yaklaşınca "ooo kanka" muhabbetine fazlaca dalabiliyorum ama galiba arkadaşça yaklaşmak duygularımdan emin olana kadar en mantıklı çözüm.

• bence de öyle ama atesle barut yanyana da durmaz fazla kimya böyle sonucta dikkatli ol yine de mesafeye

Erkekler Ne Diyor 3

• Yükselen önemli :D burçları bile tam bilmiyorsun ama çıkarımlar yapıyorsun :D

İlgini belli et karşılık bekle bu kadar.(yakınlaşmak istiyorsan)

0|0
    0|0
    • Burçların özelliklerini az çok biliyorum ama en itici burçlardan birine mensup gösterilmeye çalışılmamı reddediyorum. Kaçmak lazımmış bizden. Kim sever şimdi insanın kişiliğinin bu şekilde lanse edildiği burcu?

İlgimi belli etsem "kaçar kovalanır" mantığına girmez mi?

Ayrıca benim yükselenim kova. Onun doğum saatini öğrenecek kadar ajan kişiliğime bürünemedim henüz.

• Yani erkekler ilgi görünce kendini geri çekiyor diye bir halk efsanesi var. Bunu esas alarak sordum.

• Efsane dediğin gibi.

• :) Duygularım yok deme:) bak nasılda incelemişssin yüzeysellikten çıkmışssın resmen :) şunu dile getiricem cinsel seçimindee sevdiğin ya da sevmediğin biri olsun istediğinde yaşoıyormusun?

0|0
    0|0
    • Açıkçası, henüz duygusal hayatıma birilerini almadığımdan, hislerimi yorumlamak dışında bir ilerlemem olmadı cinsellik konusunda. Olsaydı, hayatım boyunca vazgeçmeyeceğim birisiyle olurdu.

• hımm ama cinsel anlamda bir çekimden bahsetmişsin bu durum cinsel ilişkiyi yaşamdığını göstermiyor değil sadece duygunun söz kanusu tutkunun olup olmadığı:)

• erkeklerle takılma fazla

0|0
    0|0
    • Yalnız ölmemek zaten bütün çabam. Yaşlı kadın ve kedileri falan. O tarz bir portre de pek güzel gelmiyor göze. Neyse, bu cevabı bir erkekten almak da hoş. :D

• çok nankörüz biliomusun buda hos gelir sana.d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...