1.65 boyunda ki bir sporcuyu dövebilir misiniz?

1.65 boyunda ki bir sporcuyu dövebilir misiniz ?
1.65 cm- 65 kg

1.80'den uzun olup herkesi dövebilirim diyenler görelim bakalım bu adamla karşı karşıya gelseniz ne yaparsınız? :)

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• bu adamın filmi bile var be

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Manny Pacquiao hocam bu, selam verin geçin yanından usulca :D Şahsen Floyd Mayweather'dan daha başarılı bulduğum bir boksör. Yenilmiş olması bunu değiştirmez. Bir de Mike Tyson tabi ki :) Stili ve dövüş prensibi çok akıllıca. O da 1.78 ama tek kelimeyle canavar :)

0|0
    0|0
  • dovus boyla kiloyla alakali degilki zaten hem bu adam prof ve steroid kullaniyo bide elite genetics var gerisini sen dusun

0|0
    0|0
  • Is boyda degil islevde derlere onemli ornek :))

0|0
    0|0
  • Önemli olan boy değil hacı emin ol 😃 dövüş olayınıda aynı kulvarda olanlara sormak lazım yoksa karşılaştırma yapmak yanlış olur

0|0
    0|0
  • Boyu kısa olan insan aslında daha zor dövülür.13-14 yıllık dövüş sporları geçmişim var ama dövermiyim bilemiyorum

0|0
    0|0
  • silah var bende keleş ;)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim boksörlerden bir tanesi

0|0
    0|0
  • en son bu adamı Floyd Mayweather dağıtmıştı :D toplayabilmiş mi kendini :)

0|0
    0|0
  • manny pacquiao lan bu adam dalga mı geçiyon birader :D

0|0
    0|0
  • yıllar evvel kendimden 20 cm adamdan durduk yere saldıraya uğramış resmen dayak yemiştim nolduğunu anlamamıştım. gerçi kendime geldiğim an bir tane vurmam can havliyle onu aptallaştırmıştı ama boya posa bakmıyor bu işler bilin istedim.

0|0
    0|0
  • Kim bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...