Sevgiliniz intihar etse ne düşünürsünüz nasıl davranırsınız tepkiniz ne olur ?

sevgiliniz sizin yüzünüzden intihar etse ne neyaparsınız ne düşünürsünüz ...misal ayrıldınız saçma bir sebeb yüzünden vede ciddiye döndü çok kırıcı kelılmeler sarf ettınız kaldramadı ..tepkiniz ne olur.

Güncellemeler:
ben bugün hastaneden çıktım ewet intihar ettim deminde ona mesaj yazdım sadece mantardan zehirlendım dıye bence doğruyu söylememekle ıyı ettım tskler herkese seven insan herşeyi yapar unutmayın...

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• çoluk çocuk gibi yaptığı için daha soğurdum ama bırak ölsün de demezdim intihar fikrini kafasından silip hayatından çıkardım

0|0
    0|0
    • sence bu yaptığın dahamı saglıklı olacak senın :) coluk cocukla dıyosunda onu o raddeye sen getryosun zaten

• ben empati kuruyorum onun aptallığının bedelini neden ben ödiyim ki o fahişe desin şerefsizliği yapan o sana fahişe damgasını vurup hem şerefsizlik yapıcak hemde ben canımla mı ödücem bende çok şey yaşadım ama ölüm olmadı sonucu ailen ya ailen o şerefsiz yüzünden onlar bunları hak ediyomu

• haklısın canım

Erkekler Ne Diyor 18

• İntiharların çoğu show ve istediğini elde etmek için tehdit amacı taşır. Şımarıklık kategorilerinde histerik bayılmalardan sonuç çıkmadığında son tango bu seçenekle oynanır ve risk ince ince hesaplanır, mutlaka kurtarılacak açıyı zamanı ve imkanı bırakır.

Histeria ve fake suicid bir kişilik sorunudur , istediğini elde ederse bundan sonra da ilk seçenek haline gelir. Yaşamı çekilmez kılar.

Kırıcı sözler çok görecelidir, gak desen de kırılır guk desen de alınır , ortada bir mantık değil şuursuzca istek olduğundan her durumda " dener ".

Böyle bir bozukluk önce tedavi edilmeli ki , isteği olduğunda ve ciddi ciddi evlenildiğinde çoluk çocuğa da başka eziyetler saçmalıklar icat etmesin . Yok tedaviyi reddederse de yolu açık olsun, bunun dönüşü olmaz.

1|0
    0|0
  • Tehdit ederim.İntihar edersen konuşmam ha diye

1|0
    0|0
    • :))) ok tatlıı bunu begendım

• Şok olurum herhalde.

1|0
    0|0
  • Değerse herşeyi yapar!

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Bir insanın ölüm sebebi olmak allah katında çok büyük bir günah, Ben şahsen etmemesi için onunla tekrar beraber olurdum. Çünkü bu dünyanın ahiretide var. vebali çok büyüktür.

Bu vebalin azabı büyük o yüzden onunla beraber olmak ve ona alışabilmek tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Hayatın asla düzene girmez sürekli onu düşünürsün en sonunda sende intihar edersin

0|0
    0|0
  • şuan için aptallık etti diye düşünürüm ama o an gerçekleşirse kesinlikle vicdan azabından kahrolurum diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ne kadar seversen sev istediğin kadar sev sadece sana ait olan canı başkası için bittirmeye çalışmak da ne demek . " başkası" diyorum..

0|0
    0|0
  • Ömür boyu vicdan azabı çekerdim.

0|0
    0|0
  • Etmez intahar merak etme.

0|0
    0|0
    • ihtimaller üzerinden sordum ıyy akşam akşam cekılmezsın :D

• Aptal derim aptalllllll kimse kimse için intihar etmemeli bir insan yüzünden asla.

0|0
    0|0
  • Kurtuldu derim

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsin derim bir fani için değer miyidi ? cehenneme gider şimdi

0|0
    0|0
  • mevlüt okuturdum:(

0|0
    0|0
  • Boşa gitti bütün fantezi kurgularım :(

0|0
    0|0
  • Okur üflerim 1 ay mezarının başında takılırım. Sonra rutin hayata devam...

0|0
    0|0
  • saçma sebepten ayrıldık sevgiliden daha ileri nısanlı idik ben sustum obağırdıçağırdı sonra intihar edicem dedi can tatlıymış artık yemezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha geçen gün aklımdan geçti he böyle birşey. Çok üzülürüm ama kendimi şuçlu hissetmem.

0|0
    0|0
  • Şok olurdum yanii. Fena dağılırdım ki kendimi bir ömür boyu affetmez toplayamazdım. Hayatım bir daha asla eskisi gibi olmaz , olamazdıı. O çok sevdiği gülümsememi bir daha yüzümde kimse göremezdi.

0|0
    0|0
  • bye derdim :)

0|0
    0|0
    • allah senın gıbılere vermısın sevgılı bende derım;))

• bi cenaze parasına üzülürdüm :)

Yükleniyor...