Bu aralar çok fazla tembelim

Hiç bir şey yapmıyorum ciddi anlamda hiç ama hiç bir etkim yok hayata karşı. Sabah 7-8 gibi yatıyorum akşam kalkiyorum. İçimde hep bir mutsuzluk ve umutsuzluk var ve dışarı cikmiyorum hiç. Arayan arkadaşlarımı ekiyorum hep ve uzaklaşıyorum çevreden. Issizim ve mühendisim merak eden olursa o konuda da paslaniyorum. Üzerimde ölü toprağı var resmen. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• hayatını bir düzene sokmalısın alışkanlık haline getiirmişsin bende de vardı bu ama erken yatıp erken kalkacaksın sabah yürüyüşe çık ve hayatın farkına var derin bir nefes al sonra güzel bir kahvaltı yap ve yeni kararlar al amaaan bunları yapmayı hiç canım istemiyor başka zaman yaparım ya da yarın yaparım dersen o yarınlar hiç gelmiyor

0|1
    0|0
    • haklısın ama son 6-7 aydır bu rutinden kurtulamıyorum. uyanıpta, çıkıpta napıcam psikolojisi oldu bende.

• işte bu düşünceden kurtulman için önce bunları bir düzene sokacaksın bakalım işe yarıyor mu yaramıyor mu :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• Düzenli uyku beslenme spor bu dediklerinin ilacı.

0|1
    0|0
    • Bu düzenli uykuyu bir tuttursam zaten her şey düzelcekte, bir amaçsızlıktan düzenleyemiyorum çünkü düzelince napıcam kafası var şu anda bende.

• Düzelt sonra hiç bir şey yapmasanda olur o kadar çok vaktin varki elbet bir şey bulursun.

• benim 5 ay önceki halim ! en iyi gelen şey bir spor salonu.

0|1
    0|0
    • spor salonuna seneye ocak ayına kadar bazı açıklayamacağım sebeplerden ötürü gidemiyorum. 6 sene sürekli gittim haklısın en iyi spor geliyor.

Yükleniyor...