Hiç mesaj atmadı bugün amaç ne ??

Daha dün mesajlaştık inanın flörtöz mesajlar atıyodu,zaten ilk o istedi numaramı yeni tanıştık arkadaşım vasıtasıyla daha ilk tanıştığım gün ekledi beni sosyal medyadan ümit vermese umursamazdım hafa sonu gelicekti bulunduğum şehire sabahtan beri mesaj atmadı ben attım cevapta vermedi çok hoşlanmıştım napıyım aklımdan çıkmıyor madem böyle yapıcaktı neden numaramı aldı neden ümit verdi ?

Güncellemeler:
şehir dışı dediysem 40 dk. ayrıca her hafta geliyor bulunduğum şehre çünkü burda okuyor sadece tek derse kalmış.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• başka hatun vardır ya da sen o kadar önemli değilsindir. erkekler işte..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sakin yahu daha bir şeyi değilsin adamın zırt pırt mesaj atmak istememiştir belki? Hatta atmak isteyip de atmamış da olabilir, işi olabilir, başka şeyler olabilir. Şimdiden böyle diyorsan vay haline.

1|0
    0|0
  • dövme seninse tebrikler çok kaliteli durmuş

0|0
    0|0
  • Benzer bir durumu ben yaşadım ama roller değişik yaniben kovaladım o kaçan oldu (kız).

Olmayınca olmuyor, telefonlarda verilse, eş dost zorlasada yeterince enerji olmuyorsa olmuyor kardeş...

Şehirler arası gitgel gözü almadı belki de...

0|0
    0|0
    • Ozaman durumlar değişti, güncellemen sonrası yazıyorum...

O zman aklını başına toplayıp önce şu tek versimi vereyim ondan sorna kız işlerine bakayım demiştir.

• dk başı mesajlaşmayın soğutuyosunuz kendinizden

0|0
    0|0
  • umursanmadığını hissetmek kötü bir duygu ama bu sadece bir şüphe, belki ciddi bişey oldu, ama bayanlar mazeret kabul etmezler genelde, eğer kabul edersen 1-0 yenik başlarsın zaten

0|0
    0|0
  • benım yerımde olsan ne yapacaksın acaba

0|0
    0|0
  • Salla gitsin derim başka şehirse zaten uzak dur.

0|0
    0|0
  • belki mesaj hakkı bitmiştir :)

0|0
    0|0
  • Önemli Bir İŞİ VARDIR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• belki senden bekliyordur ya da maymun iştahlıdır

0|0
    0|0
  • Kafana takma aklına gelmemişsindir.

0|0
    0|0
  • Erkekler genelde dakika bası mesaj yazmayı sevmiyor. Eski sevgilimde öyle derdi dakika bası yazmaktan vazgec falan.

0|1
    0|0
  • işi vardır belki başka bişey olmuştur ben olsam ilk başta bu ihtimalleri düşünür beklerim yok eğer öyle değilse başında bitmiş olması daha iyi sevinmelisin

0|0
    0|0
  • umuda bakma yalan söylüyolar umut verip gidiolar

0|0
    0|2
Yükleniyor...