Şu eskiler nasıl her şeyi biliyorlar!!! büyüleyici değil mi

bu gün yoga hocası " karın kaslarınız ne kadar güçlü olursa iradeniz o kadar güçlü, ne kadar zayıf olursa iradeniz o kadar zayıf olur dedi"

yoga modern dünyaya ait bir spor ve felsefe...

hocam eskiler derler ya " ... onun ince karnı" dedim

bakıştık ve gülüştük... Eskiler zaten herşeyi biliyorlarmış dedi..

Sizcede büyüleyici değil mi... teknoloji yok! bilim yok! iletişim ağı yok! ama bazen bakıyorsun hayatın sırrını bizlerden iyi çözmüşler!

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• karın kası ile irade ne alaka be...

0|0
    0|0
    • valla hoca öyle dedi, bilemem onu tartışmıyorum da

hiç duymadın mı atıyorum mesela bir erkek için " karısı onun ince karnı " zayıf olduğu yeri" ya da bir baba için " kızı onun ince karnı" derler

eskilerde böyle düşünüyormuş

• evet evet... tembel tavuğun tekiydim hep :)

valla çocukken bisikleti bile 5 dakika sonra elimde taşırdım gideceğim yere kadar :D

• valla bende sabahları en az 3km koşan biriyim :) no smoking birde

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen. eski dönem insanları ne zekiymiş. özellikle eski mısır daki sanat bilim zekaya hayranım. hala çözülemeyen eserleri var. eski zaman insanları eski insan kafasında değil sanki. belli uygarlıklar için tabi

0|0
    0|0
  • türk erkeklerinin büyük bir kısmının iradesi zayıf,

ok ve mızrağın en iyi sonuç getireceği yer karındır. zırh yaptığında eğer zırhın deri bileşimini karında zayıf tutarsan -ki bu hareket kabiliyetini arttırır-, s*çarsın :(

0|0
    0|0
  • 1 milyon yıldır insanlık var hayata dair her şey 2013te çözülecek diye bir şey yok gayet normal yani bir büyüleyicliği yok bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • evet bizden iyi biliyorlardı , şu an belki de onların o zamanalrda bildikleri şeyleri bilmiyoruz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...