Sarışın veya Sarı saçlı kızların.«®»¿

Sarışın veya Sarı saçlı kızların. Aptal oldugu kanisi nerden geliyor sizin boyle bir dusncrniz varmi gercekten sarisinlar safmi:)?

0|0
14|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• bnde sarışın mavi gözlüyüm ama aptal değil şeytanım resmen ...saf değil ii iyetliyim kişisine göre davranmayı ii biliorum...

1|1
    0|1
  • istatistikler öyle söyluyor, yani kanitlanmis bisey, bunuda bir esmer olarak rahatca söyleyebiliyorum. :)

0|1
    0|0
    • Hahaha esmersin rahasin demi:)

• Ewet bu anlatigima yakinmsn:)

• esmer oldugumu söylemistim sanirim, evet boy haric hepsi mevcut boyum 1.66 :(

• onlar ne anasının gözü onlar .. aptal rolune yatıp uyanıklarrrrrr erkeklerde garıbımmmm inanıverıyorlar bole bole parmaklarında oynatıyorlar çözduk artık onları bız hey yavrum heyy Alii beeyy :D

0|1
    0|0
    • Heyyy heyyyy neden bahsediyon onlar aliyi parmaginda cevirir:)

• abooo yengemız mı o kızzzz Allah ıcın afet afetttt :D sarısınları kıskanmısımdır hep :) böle bır yegende bende varrrr nasıplerıme manı olacaksın gıt onumu ac dıyorum :P

• Yok kankam o benim senib onun acik yuru git kim tutar senu:))

• Bi çok bilim insanın kadınların başarısını çekememekle birlikte taktığı bir lakap daha sonra büyüyüp giden bir dalga. Aptal sarışın diyenlerinin bir çoğunun ıq seviyesinin 100 ü geçtiğinden şüpheliyim

0|1
    0|0
  • alakası yok

0|1
    0|0
  • kıskançlık.

ama asıl boyanmış saçlarla oluşan bir durum olduğu kanısındayım.

0|1
    0|0
  • link

şunu bir oku da önce :D

0|1
    0|0
  • Mariyn Monroe olabilir mi acaba bende pek bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • onu çekemeyenler uydurmuştur

0|1
    0|0
  • sarışınların daha zeki olduğu ingiltere'de kanıtlandı zaten. bu kadar.

0|0
    0|0
  • saçma bence nicole kidman, kimbasinger,claudia schiffer bunlar çok akıllı kadınlar hepside sarışın merkel de sarıışın esmerdede ,sarışında da,kızılda da aptal çıkabilir grup olarak ayıramayız...

0|0
    0|0
  • bende sarışınım ama hıc oyle bısey dusunmedım saçma sapan bıse ıste

0|0
    0|0
  • sarışınlar aptal değildir ali. beyin kıvrım miktarıyla dogru orantılı zeka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...