Spor salonuna gidip kilo alan var mı?

arkadaşlar spor yaparak kilo almak istiyorum 3 aylığına bir spor salonuna yazılıcam. şimdi kilo alayım derken kilo vermiyimde :D bide ek gıda yani mesela protein tozu karbonhidrat tozu falan almadan sadece yememi düzenlileştirerek kilo alabilir miyim.. çünkü bu tozlar biraz pahalı ve hadi 1 ay kullandım diyelim diğer ay almaya para bulamam belki.. yani bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler:)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Başladığımda 85 kiloydum 71 kiloya düştüm ve şimdi 81 kiloyum ister alırsın ister verirsin bu sana bağlı 😃

0|0
    0|0
    • peki kilo almak için mi gittin vermek için mi? yani 14 kilo biraz fazla :O

• haha yani bir 5 kilo eksik sonuçta :D aman o günleri görsem bile olur göbeğim olsa kilo vermeye falan çalışsam keşke :D

• :D inan istemezsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Yediklerin sporda harcadigin kaloriyi karsilamiyor veya azsa karbonhidrat tozu almalisin. Cunku harcadigin enerjinin fazlasini karbonhidrat degeri yuksek besinlerden alman gerekicek. Fazla yiyemiyorum bogazimdan gecmiyor kilo almadigini hissedersen toz al. Hem sindirimi kolay hemde cok yardimci olcaktir,

1|0
    0|0
  • 2 3 kilo almıştımmm

1|0
    0|0
  • bol bol makarna ve pilav gibi karbonhidard tüket. tüketebildiğin kadar yumurta tüket

1|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • bol bol yemek ye cekinme karnin doydumu? biraz daha ye 110-115% yersen kilo alirsin

0|0
    0|0
    • Peki kusacak gibi hissedersem?

• alisirsin bende son 2senedir zorla yemek yiyom kilo icin baslarda baya zor sonra cocuk oyuncagi o 10-15% kismi kolay yemekle doldur 1 kasik nutella 4-5 kasik algida dondurma falan

• Boşa uğraşma özelden yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...