Selam sizce kim turu geçer?

sizcene kım turu geçer ben bır FB lı olarak tabıkıde bız dıyorum gs ler fark yer dıyorumvar mı?farklı ıddaa eden varsa bahısler başlatalım :))

Güncellemeler:
gghhjjkklkllllşlşşş

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Pardon da aynı kulvarda mıyız?Sizle mi yarışıyoruz?

0|1
    0|0
    • allahtan degılız rezıll olmaktansa turlarım daha ıyı off omaçı bende ızlıcem :)))) reallllllllllll

• Sorunun altında bir bölüm var ya.Oraya yazıyosun.güncelle diyosun

• haletımmm sagol gs lı arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• gs elenir

fb %50

0|0
    0|0
  • Adı üstünde real madrid. Sizin hayalleriniz bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar. Siz anca hayal edersiniz. Biz gerçekleştiririz. Farkımız bu.

0|0
    0|0
  • Yener YENİLİR BİLİNMEZ AMA ŞAVAŞIR GALATASARAYLI FUTBOLCULAR SON DKYA KADAR , BU DROGBA VE SNEİJDERİN SAĞI SOLU BELLİ OLMAZ BÖYLE MAÇLARDA .. FORMDA OLUR 2 TANE SALLAR DEĞİŞİR .

1|0
    0|0
    • adamlara guvenme ya bıtık onlardan cacık olmaz 3 haftadır lıgde yoklar r :))

• İŞTE BUNLAR BÖYLE MAÇLARI BEKLER ABİ DROGBADİYORSUN CEZA SAHASINA GİRSDİMİ KENDİNİ YERE BIKARI ÇAT PENALTI ÇALMAK ZORUNDA HAKEM AADAM DROGBA

• real bernebau da bize max 2 gol atıcak aha da buraya yazdım zamanın ötesinden gelir bakarsınız.

0|0
    0|0
    • tamam c.ronaldo ya dığerlerı kaçtane atar benzema hıguane ya da vera mıdır nedır canavarr oyyy oyyy

• bu arada bilen hatırlar geçen sene drogba bayern in elinden şampiyonlar ligi kupasını aldı.

• febenin turu geçme yarı yarıya bizimde %35 şuan için.

0|0
    0|0
  • gönlünden elenmemzi geçiyor dimi biliyoruz ermeni odluğunuzu

0|0
    0|0
    • gurcuyum ermenı degıl ve ıyı bır FB LIM tabıkıde elenın

• inşallah LAZİO SİZE GÖMER derdim ama ben yapamam bunu Türküz sonuçta senin tohumunda sorun var.

• sende geçmışe bak turk olup olmadıgını tarıh sana soyler

• G.Saray geçer.

0|0
    0|0
  • köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı

sizin gibi şikeciler laziodan fark yer

gerizekalı embesil beyninle diğer organların yer değiştirmiş

senin gibi züpper olmaz olsun

2|5
    0|0
Yükleniyor...