Canınız gerçekten çok ama çok yandığında ne yaparsınız?

Herkesin kendince yaptıkları vardır kimi içine kapanır, kimi içkiye dadanır, kimi hüngür hüngür ağlar, kimi kendini başka kollara atar. Siz canınız çok yandığında dayanamayacak noktaya geldiğinde ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın kimseye ağladığı için +1 vermiyorum soruya cevap verdiğiniz için +1 veriyorum, yoksa tabiki kimsenin ağlamasını istemem :)

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• İçine kapanmak sorunu daha da büyüteceği için hiç tavsiye etmem. İçki ise sadece sorunları erteler, üstüne bir de daha fazla başınıza sorun çıkarabilir, malum kontrolü kaybediyorsunuz, üstüne de ortalıkta rezil olabilmeniz ihtimalinin dışında bir ton da para.. o yüzden değmez.. siz iyisi mi neşeli olduğunuzda için...

En iyisi her zaman en yakın, sizi en iyi anlayan arkadaşınızla dertleşmek, olaylar soğuduktan sonra da problem yaşadığınız kişiyle sanki mülakat yaparmışcasına konuşup sorunu çözmek.

0|2
    0|0
    • katılıyorum özellikle alkollüyken yaptıklarının cezasını insna bir ömür çekebiliyor :S

Kızlar Ne Diyor 16

• Küfür ederim

0|1
    0|0
  • Sorunun güncellemesi tatlı olmuş:)

1|1
    0|0
  • Ben canım yandığında, kendimi filme, kitaba, abur cubura veririm...İçimi dökemem kolay kolay en başta..Fakat sonradan, en neşeli filmin bir minicik duygusal sahnesinde boşalır gözümden yaşlar pıtır pıtır...Pokemon izlerken ağladım yahu..:/

0|1
    0|0
    • Pokemon dedinya güleyimmi ağlaayımmı bilemedim :S insan kendini ne kadar sıkarsa sıksın bir yerde patlıyor işte

• çok iyisin ya teşekkürler yüzümü güldürdün :) tabi üzülmesen daha iyiydi ama :))

• :) amaan seneler önce :d

• Aglarim aglamaktan kusmaya kadar gittigi oldu. Sacimi basimi yolup odamda bisiler firlatip parcalarim.

0|2
    0|0
  • Yatağıma uzanıp ileri geri deli gibi sallanırım ve kesici aletlerden uzak durmaya çalışırım. Canım çok yandıysa teselli bulabileceğim bir kucak olacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Sanırım bu sitedeki ilk cevabın :) aramıza hoş geldin dertli arkadaş ve evet bencede kesici aletlerden uzak dur :)

• Hoş buldum, keserken iyi de sonra çirkin duruyor, iz kalıyor.

• ee yani onu bileydin hem onları sildirme imkanında yok, yapma bence sonra çok pişman olacaksın

• aglarım...

0|1
    0|0
  • ağlaya ağlaya bitkin düşerim artık uyurum sonunda

0|2
    0|0
  • ağlamaktan bıkana kadar ağlarım.

0|2
    0|0
  • müzik + ağlama

0|2
    0|0
  • fazlasıyla sessiz kalıyorum ben ..

0|1
    0|0
  • Beni en mutlu eden insanla konusur kafami dagitirim dusunmem

0|1
    0|0
  • abimi bulurum, herneyse olan anlatırım.. sonra unuturum

0|1
    0|0
  • tuvalette ağlarım

0|1
    0|0
  • Alışveriş yapar , yeni müzikler keşfeder , yeni yerler gezerim.

0|1
    0|0
    • bu yalaşımı seviyorum işte :) ama biraz masraflı

• :)) alışverişte yaparız sorun yok bu dertten kurtulalaımda yeter :)))

• İşte sana iyi gelen şeyleri yap hep mesela hareketli müzikler dinle.

• yatağıma uzanır örtüyü başıma kadar çekip hıçkıra hıçkıra ağlarım

0|1
    0|0
  • yalnızca seccademe kapanır saatlerce ağlar Allah'tan yardım dilerim. ve hiç bir zaman da eli boş geri çevirmedi beni Rabbim!

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok sinirli olurum Müziğimi açar, Spor salonuna gider kum torbasını yumruk ve tekmelerim vb

0|1
    0|0
  • En iyi cözüm uyumak

0|1
    0|0
  • Daha demin yandı. bir şey yapamadım yine içime attım. bir de sesini duymak için aradım diyor ya.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...