Kuzenimin benden hoşlandığını düşünüyorum

kuzenimin benden hoşlandığını düşünüyorum aramızda 7 yaş var bende ondan hoşlanıyorum. hoşlandığını biraz belli ediyor. lütfn olumsuzlukları söylemeyin bana yanlış falan gibi. sizce onu sevdiğimi söylemeli miyim? sevmiyorsa ya da hoşlandığı halde olmayacağını düşündüğü için benden uzaklaşır mı,başkasına söylerr mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• söyle gitsin sevmiyor bişey hissetmiyorsa sana karşı bunu söyler uzaklaşacağını sanmıyorum belki sen ısrar eder durursan belki o zaman uzaklaşır

0|0
    0|1
    • çok çok teşekkür ederim :)

• rica ederim ben 32 yaşındayım 27 yaşında bir kız bana dedi imam nikahı yapalım ben evimde durayım rarasıra görüşelim diye kabul etmedim ama uzaklaşmadım abi kardeş devam edelim dedik o yine aynı demeye başladı bu kez konuşmuyorum telefonlarını açmıyorum kabul etmeyip uzaklaşmaz sa ısrar etme bakarsın sonra o da sever

• teşekkürler çok yardımcı oldun :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Seninki bu kadar yaş farkı ile olsa olsa ilgi ve sevgi ihtiyacını karşılayan birisi olması.

olumsuzluklarla sonradan karşılaşacağına burda sessizce ve şimdi karşılaş daha iyi. Herşeyden önce yaş aşırı sorun eğer sen 18lerde dolaşıyorsan.

İkincisi , Nisa suresi 24-28 arasında anlatılan ve direk kuran'ın evlenmesine yasak getirdiklerinden misiniz bunu bir incele . Hala teyze ve onların çocukları ile evlenmek yasak ise neyi ezeceksin , Kuran emirlerini mi kalbinin sesini mi ? Ayrıca akrabanın uzağı yakını olmaz, genetik sorunların doğacak çocukta nelere sebep olacağını da göze alabilecek misin?

Ona ilginin sebebi sadece zaman ve mekanda yakın olan bir karşı cins olması , daha geride 2 milyar 500 milyon alternatif var. Heyecan yapma , hayatı bekle derim

0|0
    0|0
    • uzağız biz ona ve surede ne diyor onu tam anlamadım. teşekkür ederim bu araada

• Akrabanın uzağı sadece gönül rahatlatıcı bir bahanedir, genlerinden ufacık da olsa bir parça taşır. Kurana göre evlenmeleri yasak olanları ve nedenlerini bu link te bulabilirsin. Bu arada konuya din açısından değil sağlık , gelecek ve insan psikolojisi açısından baktığımı ekleyeyim ki, önyargılı ya da tutucu olduğumu sanmayasın.Fen konularından Mendel kanunları , bu link de

• teşekkür ederim :(

• Nasıl insansınız nasıl pis fantezi öööğğ midem bulandın akrabayla töbe töbe

0|0
    1|0
  • Söyle kuzenine sana doğru dürüst bir erkek arkadaş bulsun.

0|0
    0|1
    • Bende bulabiliyroum ama onu seviyorum. kardeş gibi değiliz ilk defa 3 sene önce gördüm

• Okul gibi bir engel var mı önünde?

1|0
    0|0
    • evet okuyorum

• Hayır! çok çocukça bir fikir bu. Haberin olduğundan adı gibi emin olur.

İnanmıyorsan, dene, yaşa ve gör.

• haklısın teşekkür ederiim :)

• sevdiğini söylemelisin

0|0
    0|0
  • Bence soyleme ona soylet bisekilde

0|0
    0|0
    • nasıl yapabilirim bunu :D

• Ben de kuzenimden hoslaniyom biraz cilve yapsa cikaracam bir aksam :)

Eklesene konusalim ;)

• Akrabalık ilişkilerini düşün bence. Burada birisi 9 yılını beter ettiğini itiraf etti. Ne kadar pişman olduğunu dile getirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence söyleme yaa o da söylemesin hiç başlamayın bence akrabasınız filannn durum çok kötü oluyor sonraaa yapmayınn derim ben :( :( :(

0|0
    0|1
    • ama seviyoruzm

• mesaj attım sana cevap ver canım belki anlatmak istersin dinlerim?

• aranızda tek sorunn 7 yaş farkmı? Kuzen abi yarısı sayılazmı?

0|0
    0|1
    • kardeş gibi büyümedik ilk defa 3 sene önce gördüm

• Ama siz neredeyse kardeş sayılıyorsunuz Nisa 23-28e göre. Gerisi uzak yakın akraba bahanesi ama gerçek bu

• teşekkürler

• bence söyleme eğer sadece sen hoşlanıyosan ve bu aile arasında duylursa utanabilirsin. ondan hoşlandığını belli et ki o da hoşlanıyosa kendine güveni gelsin o itiraf etsn :)

0|0
    0|0
    • çok haklısın ama söylersem bana karşı bişeyler hiseder mi sence? söylemez inşallah ya çok kötü olur :D

• sanmıyorum. hissetmiyosa değişmez herhalde.. ama sen ona hissettir.. böylelikle ne utanırsın nede başka bişey olur :)

• utanır ama insan ya söyledikten sonra düşünsene :D

Yükleniyor...