Ölümün önüne geçemiyoruz peki sonrası?

erkek arkadasım kız arkadasını trafik kazasında kaybetmiş.bi kaç yıl sonra girdim hayatına ..3 yıla yaklaştı ilişkimiz.ama biz her Mart ayında sorun yaşıyoruz .benden uzaklaşıyo konusmuyo ilgisiz gülmüyo hiç bişeyi acısınıda paylaşmıyo..onu çok seviyorum .inanın o kızın ölmesine bende üzülüyorum.keşke hayatında o olsaydı diyorum bazen içime bir sıkıntı giriyo benim yerimde o olabilirdi bizi görüyo mudur diye düşünüyorum resmen .bunu nasıl aşıcam ve sevgilime nasıl yardım edicem bilmiyorum..sadece ölüm yıldönumunde değil genel olarakta sakin ağırbaşlı biri..beni seviyo ama o kız başka biliyorum ama bunu aşması lazım .ben olmasamda o mutlu olmalı.bunu aşmalı .akıl verin.lütfen.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ona zaman tanımayı deneyebilirsin, insanın sevdiğini kaybetmesi çok zor bir durum. Arkadaşın muhtemelen ölümü yaşadı ama hala içinde bunun çalkantılarını yatıştıramamıştır. Bu durumda ona en iyi yardımı onu severek ve bunu hissettirerek yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • biliyorum ama sanırım bu hüzünü hiç üzerinden atamıcak..çok gençken yaşadı bu ölüm acısını .sana nasıl yardım edebilirlerdi

Erkekler Ne Diyor 3

• cevap vermekte zorlandığım tek soru oldu bu.. bişe yazamicam :/

0|0
    0|0
    • kendini onun yerine koy simdiki sevgilin sana nasıl yardım edebilirdi

• ölüye her zaman saygı duymak lazım.. sen sanki sevgılının o kızın sana bıraktığı bir emanetmıs gıbı sahıplen. hatta çiçek alıp beraber mezarına gidin.. onu bu sekılde mutlu et ve senin yaptığın bu erdemliğinden ve olgunluğundan sana daha cok saygu duyacaktır.

• malsef ölen geri gelmiyor bunu kompleks gibi bişey yapmış belki acı bişey olabilir ama yapacak bişey bunu anlatmaya çalışmalısın bence

0|0
    0|0
    • aynı şey benim başıma gelse bende toparlanamazdım biliyorum ama en azından konuşsak ne biliyim ziyarete gitse ona bunu söyleyemiyorum

• bilemiyorum başıma böyle bişeyde gelmedi ama sizden farklı olduumu anladım bn biraz daha katı kalpliyim en iyisi elinden geldiği kadar destek olmaay çalış

• senin için çok üzüldüm inan verebilceğim bir fikir yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Baya da zaman gecmis ya. Cok zor olmali.

0|0
    0|0
    • evet bunca yıldır bunu aşamadım...onu unutmasını istemiyorum .ama evden çıkmıyo beni görmek istemiyo .hatta Mart ayında öldüğünü bile ben kendim anladım o söylemedi..

• Bu konuda bikmadan ugrasman lazim cunku iyi gunde kotu gunde yaninda olman lazim umarim basarirsin kendini yipratma ama

• teşekkür ederimm :/

Yükleniyor...