Babam moralimi alt üst ediyor.

bugün yine saçma sapan birşeey sordu bana " otobüs dolu oluyormu, seni rahatsız eden bir erkek varmı" yani resmen seni otobüste elleyen erkekvar mı?diye sordu, bu ne saçmalık ya babamdan tiksiniyorum böyle sorular sorunca sanki ellese elledi dicem hay allahım ya. böyle cinsellikle ilgili saçma sapan şeyler anlatıyor yok bilmem bir kız tecavüz edilmiş, sağına soluna dikkat et. bazen onun gençliğinde çok çapkın olduğunu ve kızları hiç rahat birakmadığını düşünüyorum, bana bunları söylediğine göre. sinir bozucu değilmi bu, siz ne düşünüyosunuz?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Baba yapmaya çalışan oluyo sen para versende taksiyle gitsem olmaz mı? Desen hem para koparırsın. Yada şeyde baba geçenlerde bir kız rahatsız ediyodu de babanın o anki surat ifadesini merak ediyorum.( yazarken kafamda kurguladımda çok komik ya ) şöyle der herhalde ne kız mı? Dediğın doğru olabilir herkez karşidakini kendi gibi sanır derler belki babanda öyledir. ya da adam cağız senin iyiliğini istiyodur fakat telafuzu yanlıştır annenden sana sorması gerektiğını düşünmemiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bı erkek kızına boyle seyler soylemez. gıder cocugunun annesıne soyler anne de gıder kızı uyarır benım bıldıgım baban da var bı ıpnelık ama hadı bakalım

1|0
    0|0
  • enteresan bir durum. ben kızıma söyleyemezdim heralde.

0|0
    0|0
  • Rahatsızlık demekle sözlü, bakışlarla rahatsızlıgı soruyordur babanız,yaşınız çok genç neler görmüştür ve neler gördüm inanın bir geç kıza sarkıntılık eden bir adam tepki almayınca işi ne boyutlara taşıdıgını bilemessiniz , bence babanızdan tiksinmeyin , kızının o gördükleri gibi olmasından korkuyordur elbet , kim ister kızının rahatsız edilmesini, hak ver ona

0|0
    0|0
  • Rahatsız edilmek denilince ellenmek mi geliyor aklına hemen? Bence baban böyle düşündüğünü bilse üzülür.

0|0
    0|0
  • kötü düşünme bence babalım sıfatına yakışmaz aklımıza gelenler sadece seni düşündüğü içindir canım bende ablamı ve sevgilimi çok düşünürüm ve korkarım babanda öyle sanırım..

0|0
    0|0
  • Baba beni ellediler de...

0|0
    1|0
  • buraya gelip eğlendiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aldışır eştme geçiştir.

0|0
    0|0
  • babana karşı gelme bence. adam senin iyiliğini düşünüyo demekki..dedikleride yanlış değil böyle tür olaylar oluyo biraz haber izle babana hak verirsin.

0|0
    0|0
  • Vallaha babaya bak nasıl babaymış

0|0
    0|0
  • demek o başkalarına ellemek istiyor .kişi kendinden bilirmiş işi :)

0|0
    1|0
    • yanlış düşünüyorsunuz. saygılar

• sen oyle sanmaya devam et sokaktaki yaşlı amcaların kızların popolarına okuz gibi baktığından otobuste ozellikle bayanların yanına oturduğundan haberin yok cahilsin işte ne anlarsın boşu boşuna saygılar yazma sen benimle ilgili yanlış düşündün işte

• baba haklı.elleyen var mı seni doğru söyle?

0|0
    0|0
  • bir gün ebeveyn olduğunda bu duyguların bir kısmını anlaycaksın,

o güne dek sabretmeyi dene, baban olmasa idi ne halde olabilcenizi hayal ederek

kızcanı biliyorum

ama görevim bu

0|0
    0|0
  • bu devirde babana bile güvenmicen kendine dikkat et sen...bir baba kızıyla cinsellik konuşmaya utanır ya ha napar annene söyler kızın ağzını bir ara diye falan yani ama direk sana sorması ayıp bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence baban için bu şekilde duygular hissetme. o seni korumaya çalışıyor. yazıktır ki günümüz insanın ne kadar bozuk olduğunun farkında.

cinsel içerikli konuşmalar yapmasını istemiyorsan bu durumu annene bildir. o da kırmayacak bir şekilde babanı uyarabilir. baban bu tereddütlerini annen vasıtasıyla da bildirebilir sana...

0|0
    0|1
  • yanlış anlama canım ama bana cok saçma geldı arkadaşların da dedıgı gıbı bı baba kızyla byle konuşmaya cekıınır hadı annen olsa neyse ne bılım yorum bulamadım :S uzuldum

0|0
    0|0
    • ondan ona çok kızıyorum zaten bidaha öyle konuşmicana söz verdi

Yükleniyor...