Bekarete neden önem verirsiniz?

Şimdi öncellikle inançlı-inançsız tüm üyeler bekarete neden önem verirsiniz-yada vermezsiniz?Değer vermeyenler de lütfen açıklamasını yazsın.Yani namus iki bacak arasında değildir gibi klişe değil daha açıklayıcı.Yani kendi hislerinizi.Değer verenler siz de açıklayın.Hiç ilişki yaşamadığınızdan ya da yaşayamadığınızdan mı?Öyle gördüğünüz için mi?İnancınızdan dolayı mı?Şahsen ben inançsızım ve bakireyim.Bekarete değer veriyorum çünki eğer eşim benden önce bir-birçok kişiyle beraber olmuşsa onu-onları hatırlar benimle kıyaslar ve aldatılmış gibi hissedebilirim diye.Böylesinin daha saf masum olduğunu düşnüyorum.

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• bekaret aslında kızların vücudunu bir koruma sistemidir biliyormusunuz?Hastalık vs kapmazlar denizden ya da ne bilim başka şeyler kızlar daha iyi bilir ama bunu o kadar büyüttülerki..Benim sevgilim bakire değil ve ben umursamıyorum bunu çünkü seviyorum ve o bana güzel şeyler yaşatıyor ben ona..Geçmişin ne önemi var.Bakire olupta bir sex yapmayan oral,anal ellemelerle kıyafetlerle sürtünerek ilişki yaşayan çiftlerr var kızlar var sözüm ona bekaret isteyen erkek varsa oda bakir olsun uyum olsun adam gitmiş kaç kişi ile yatmış bakire istiyorrr yok yaaa.RUHUN FAHİŞE OLDUKTAN SONRA BAKİRE OLSAN NE OLUR.Herkes kendi için iyi şeyler söler ama kendiiçinide ne yaptığınıda bilir..Şimdi biz kimin ne halt yediğini bilmiyoruz burda sallayın..Ben kaç kere ilişki yaşadım ama hala bakir gibi hissediyorum mesela

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bekaret beyindedir. bir kere hata yapmış ve birini sevip inanıp güvenmiş birlikte olmuş ama bakire olmayan biri mi yoksa bakire olan ama önüne gelenle anal yoldan birlikte olmuş, kaşar biri mi?

1|0
    0|0
    • yok benim bahsetmek istediğim o değildi.mesela emin olsak bakir-bakire olduklarından ya da olmadıklarıneden öyle düşün.teşşkürler gene yorumun için

• rica ederim.

• senın dusuncenle benzer fikirdeyim. kişi bence bekaretini tek birine vermeli. cinsellik çok zevkli tamam ama bunu bir kşi hak etmeli hem bu bayan tarafından hemde erkek tarafından önemı degerı anşasılsın ki evlilikte olabilecek sorunlara karsı gerektıgınde sen benım ilkimsin diyerek tatlıya baglanmalı.

2|1
    1|0
  • Sevdiğim birisinin benden önce bir başkasıyla birlikte olduğunu düşünmek, çok ağır gelir. Erkeklik gururu mudur nedir bilmiyorum artık. Yediremem belki, sinir olurum. Sevdiğim kişi sadece bana ait olmalı. Ancak bir hata dahi yapmış olsa geçmişinde, bilmem gerekir. Hatasını elbette affederim. Belki kızarım, sinir olurum, moralim bozulur ama yine de sevince de herhalde bu yüzden terk edemem diye düşünüyorum. Allah gönlümüze göre versin ne diyelim ?

2|0
    0|0
  • Ben bakir olduğum için evleneceğim kişininde öyle olmasını isterim ama büyük konuşmak doğru olmaz gönül bu belki bakire olmayan birine konar eğer herşeyi göze alıyorsan bakireliğinide çok fazla dikkate almayabilirim.

1|1
    0|0
  • Her kişinin bu konuda farklı reaksiyonları olabilir. Dini boyutu bir yana kendini farklı konuşlandırdığı düşünsel bir yapısı vardır. Kimileri nitelikli bir ilişki için olgun adımlar atar, kimileri sığ ilişkiler yumağı içerisinde savrulup durur. Kimisi aşka tarihsel bakar, kimisi yüzeysel. Aradaki farklılığı beslendiğin kaynak belirler...

1|0
    0|0
  • hayatta bazı şeylere önem vermek gerektiğini düşünüyorum her konuda amaaan banane dememek gerek.namusu bacak arasında mı arıyorsun sorusuna da göğsümü gere gere evet bacak arasında arıyorum diyorum

1|0
    0|0
  • Olaya şu tarıfından bak. Öncelikle bir erkek veya kadının önemli olan yeri ruhudur. Bacak arası hava cıva. Bekaretini bozmuş biri ruhunu kirletmiştir. Kısacası, düşün eşin senden önce bir kadınla yattı. Ve sen bunu öğreniyosun nasıl hissedersin. Şahsen benim evleneceğim kadın bekire değilse terkederim onu. Ben bedene değil ruha önem veririm...

1|0
    1|0
  • Namus iki bacak arasında değilse kalbindedir.

ama kalbide pislikten yosun bağlamış nice insanlar

neden bekaretini veriyor ?

benim için bir kızın bekareti önemli hatta hiç sevgilisi olmamış da olursa daha iyi

ilki olayım sonum olsun

2|1
    2|1
  • çünkü benim için ilk olacak onun içinde öyle olmalı ve güvenmiyorum hiçbir dişi varlığa.

1|0
    0|0
  • Eşime bir tek ben dokunmak isterim ona başkasının dokunmuş olması beni mutsuz eder

2|1
    0|0
  • Ben kimsenin bekaretini bozmadım.Ve bende bozulmamıs bı bayan istemek hakkım.

2|0
    0|0
  • Sorunun cevabını kendin vermişsin bile :-)

1|1
    0|0
  • inançlıyım ama senin düşündüğün gibi düşünüyorum eşim gider başkalarıyla ilişki yaşayabilir aldatır sonra boşanmayla uğraşmayalım diyorum.

1|0
    0|0
  • Ben bakirim bir zahmet o da bakire olsun

1|1
    0|0
  • Bekarete öem veririrm.Eşim olacak kişi yalnız beni bilmeli.

1|0
    0|0
  • Önem Vermiyorum artık Çünkü Kalmamış Çıkmıyor Karşımıza öyle biri

1|0
    0|0
  • gereksız bır soru daha,sana da 1 puan verıyorum. ısteyen umursar ısteyen umursamaz.ama bazıları umursamıyorum dıyıp ıstedıgını alınca kacma egılımıne gırer.bazı arkadaslar sanal hayatta aldıgı cevablara bakarak sevınır ama ne yazık kı gercek hayatta kabul oranı o derece dusuk.onun ıcın bence tartısmamız sacma bu konuyu.

0|0
    0|0
    • ver ya sorun değil.tabiki isteyen umursar itemeyen umursamaz ben aksini mi söyledim yoksa?Benim merak ettiğim ne kadar bilip hakkında ne düşündükleri.Herkes bir bekarettir konuşuyor acaba herkes benim gibimi düşnüyor diye merak ettim o kadar.

• ilk önce dini inanç tabii ve ben bir gazoz alsam biraz içip size versem artanı içermisiniz

0|1
    0|0
  • valla benim için önemli inançla değil saygıyla alakası var

yok önden kimseyle yapmaz geri kalan ne varsa yer sonra sorsan ben kızım kimseye vermedim

ben tek şey bilirim kadına güveneceksin KADIN isterse senle yatar başkasını içinde hayal eder gene yapar yapacağını :)

0|0
    0|0
  • onem veririm cunku herkes dengini alir bende kendim gibi birini istiyoum bu da en dogal hakkim

0|1
    0|0
  • bekaret önemlidir, ama erkekler buna önem verdiği düşüncesi ile korunmamalı, aksine kişi kendisine değer verdiği için korunmalıdır, ek sebep istersekte, bir gün kendisininde bir kızı olabileceği düşüncesi ile korunmalıdır

ve not ; bekaret bacak arasında değil elbette, kişinin ahlakında beyninde ellerinde dudaklarında hatta gözlerinde

bana göre bu böyle

2|1
    0|0
  • Vermiyorum. Uzun hikaye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önem veririm, çocuklarımın babası olcak kişinin zamanında azgın teke gibi olup onun bununla yatmasını istemem .

1|3
    0|1
  • O bir sınır

Geçtiğinde senden giden sadece bir çizgi değil

Kişiliğinden.. ömründen giden bir şey

Ve asla geri dönüşü yok

Haaa... yanı herşeyı yaşa onu koru anlamı var mı dersenız

Yine törpülenen senın degerlerın... yıne kaybeden sensın yaşadıkça

ama sen yıne de çizgiyi koru...

çunku o...

"bir sınırın olması gerektıgını sana hep hatırlatacagından ne olursa olsun degerlidir"

1|0
    1|0
    • Güzelde ben erkek olarak doğuştan kızlık zarı olmayan kızlar var kızlık zarı neden var namus için değil güzel arkadaşlar boyle seyler cehalettir ben sevdikten sonra gerisi yalan ama kzılık zarı neden oldugunu bebeklik döneminde oluşur ve vajinayı korumak için oluşur amacı budur namus falan değil ama türkiyede bunu bilen var mı :)

• Değer veriririm..

o dokunuşlar tenden ruha da geçer çünkü..

ben kendimi eşime saklıyorsam,o da bana saklamalı..

3|0
    1|0
  • erkeklerın kı anlasılmıyo zaten bayanlarda dıktırme bebe aldırma korunma yalan yuzeysel surtusme yıyışme olduktan sonra aranmamalı bncee kıme guvenecegımızı sasırdık

1|0
    0|0
    • Kızlık zarı satıyorlar internette 150 tlye ya düşünsene..İçinde kırmızı boya varmış ve ilişkiye girer girmez her yer kırmızı oluyormuş yuhh dedim..

• Gram umurumda değil. Yüklenilen anlam fazla. Düşensene üzerine cinayetler işleniyor bunun. KAN=SAFLIK falan yalan. Hatun her haltı yıyor, sorsan bakireyim zarım sağlam yok yaa..

2|0
    0|0
Yükleniyor...