Arkadaşlar herşeye aşırı derecede gülüyorum hocalarım çok şikayetçi ciddi hiç olamıyorum napabilirim?

mesela bir olay olsa saçma olsa bile gülerim mal gibi :D ve o olay 1 hafta sonra aklıma gelse yine gülerim çok değişik bişi sizce napmalıyım?

0|0
72

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin durumunu , hergun verilen şehitleri düşün gülmezsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• O bende de oluyor ya çoğu zaman :D sıkıntı bisi cidden ben öyle bisi olduğunda hemen üzülecegim bisi dusunurum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gulmek guzeldir guluslerini eksik etme bosver kim ne derse desjn komiktir gulersin sacmadir gulersin hocanada soyle agliyimmi ne istiyosun de kimse karisamaz :) sen hep gul

0|0
    0|0
    • çok gülmek kalbi öldürür ama :D

• Bidahami gelicez bu dunyaya :D gulmek guzeldir gercekten kim ne derse desin yuzude kiristirdigini soyleseler a dense bile hul en guzeli sevecen olmaktir guleryuzlu olmaktir

• Psikologlara göre derin bir yalnızlık duygusu içerisinde olduğun anlamına geliyor-muş. bir yerde okumuştum.

0|0
    0|0
  • O an aklına çok çok kötü olaylar getir, çok korktuğun şeyler mesela en değer verdiğin insanın öldüğünü düşün ben öyle yapıyorum çok işe yarıyor

0|0
    0|0
  • olur olmaz gülenlere gıcık olurum yedi yirmidört senin 32 dişini kimse görmek zorunda değil ciddi ol gülme biraz insanlar nefes alsın

0|0
    0|0
  • benim profile bak ve ağla düzelir belki :/

0|0
    0|0
    • kendimi zorlasamda ağlıyamıyorum kii

• gülmekten ağlamanı kastetmiştim jdjdjjd boşver gülmek iyidir somurtanlar ölsün

• Ciddi ortamlarda gulmedigin surece sorun yok ben de oyleyim 😂😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...