Kadınları etkileme tüyoları

Arkadaşlar ben bir lise öğrencisiyim (Yaş 18) Tabii ki de üniversiteye hazırlanıyorum. Ama bu hazırlık sırasında ister istemez dikkatimi dağıtan sebepler oluyor. Bunların en başında da kızlar geliyor. Bugüne kadar hiç sevgilim olmadı. İki kişiden hoşlandım ama onlara hoşlandığımı söyleyemedim . Birisi yanımda birisi önümde oturuyor. Her neyse. Sonuçta ben hem kızları etkilemek istiyorum hem de kişiliğim tam olarak oturtmak istiyorum. O yüzden bana verebileceğiniz tüyolar nelerdir? Ne yapmalıyım ne yapmamalıyım da kızlar benden uzaklaşmasın da aksine bana yakınlaşsın ?

Aklınıza gelebilecek tüm ince davranışları bir oduna anlatıyor gibi anlatabilirsiniz :D Mesela göz göze gelince yapılması gerekenler. Kullanılması ya da kullanılmaması gereken kelimeler vs.

Şimdiden teşekkürler..

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Az esprili ol ama abartma. Mesela onların dertlerini dinle onlara hak ver. Göz göze gelince onun gözlerinin içine bak derin derin.

0|0
    0|0
    • Ben 3-5 ay öncesine kadar soğuk espriler yapıyordum kızlar da benden tiksinmeye başlamıştı artık. Şimdilerde bıraktım ama yine de espri yaptığımda beklenen reaksiyonu alamıyorum.

Dertlerini genelde bana anlatmıyorlar :/

Gözlerinin içine baktığımda gözlerimi kaçırıyorum. Nedenini bilmiyorum ama sanırım bu bir eksiklik

• TAAM

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum bence ne yap biliyomusun?

Utangaçlıktan kurtulmak için bol bol sosyal aktive yap. Gez. Ortamlara gir. Yazın insanlarla bol iletişim kurcagın bir işe gir. Komi olur, garson olur. Sonra zaten kızlarla konuşup, rahat rahat gözlerine bakarsın...

0|0
    0|0
    • Yazın kuaförde çalıştım Kadın kuaföründe :)

Beni iyi analiz etmişsin . Biraz kadınlar konusunda utangaçım sanırım. Yaşıt karşı cinslerim yanında ne yapmalıyım ne yapmamlıyım biraz izah edebilir misin :P

• :) dövüş sporlarına git kendine güvenin gelir. Boks falan. Gerisi senin elinde :P

• Boks çok tehlikeli bir spor . Ben vücut geliştirmek için fitnessa gitmek istiyorum

• Sana bakınca kendimi gördüm :D duygulandım :D

0|0
    0|0
  • dogal dürüst olman yeterli bayanlar çiçeklerden hoşlanır normal bir gül bile alıp kendin verebilirsin tabi dogru zaman dogru mekan çok önemli açılmakta kızlara herşeye hazırlıklı ol bence

0|0
    0|0
  • de ki onlara ksye girin orda nickim komunist.takip edin de.hepsi sana koşacaktır ahbap.bu iyiliğimi de unutma

0|0
    0|0
Yükleniyor...