Düzenli spor yapıyor musunuz?

Düzenli spor yapanlar kimler? Nasıl bir plan seyrediyorsunuz?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• vücut geliştirme antrenörüyüm yaklaşık 6 senedir uğraşıyorum 3 senedir de profesyonelim soruları alayım :))

1|0
    0|0
    • Mesaj atacaktım atılmıyormuş burdan sorayım o zaman 😀 Kilo vermek istiyorum ben diyet yapıyorum bir de her gün spor yapıyorum. Haftada 2 spinning yapıyorum, yüzüyorum ve spinning yapmadığım günlerde bazen programımı uygulamak istemiyorum 1 saat cardio yapıyorum. Sence 1 saat cardio az mı? Az diye korkuyorum :/

• yani çok komplike bir soru bu beden ölçüleri uyguladığın diyet kullandığın ekipman giydiğin kıyafet herşeyi kontrol altında tutman gerek çünkü regl döneminde vücudunun su tutmasından tutta gün içinde attığın adıma kadar herşeyi hesaplaman gerekiyor gerçekten spor yapmak istiyorsan

• Şu an mesaj atabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Sali persembe vumrtesi fitness. 2 haftada 1 pilates. Kosu kafama gore ve severek hepsi.
    Biseye baslicaksan zumba derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Her gün yapıyorum tabisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Yaparım kanks

1|0
    0|0
  • küçükken sokakta kavga ediyordum hep bir tanıdığım boksa yazdırdı artık dışarıda dövüşmüyorum çok sakinim spor güzel

1|0
    0|0
  • sabah 6 da kalkıyorum bir bakıyorum kız arkadasım hala uyuyor :D sonra tekrar bakıyorum bir not bu ne dıyorum :D not :) alınacakları yazıyor spor kıyafetlerımı gıyıyorum sahilde kosuya baslıyorum en az 1 saat.. daha sonra alınacakları satın alıyorum eve gidince sevgilim hala uyuyor oluyor :))) masayı hazırlıyorum
    daha sonra tam gozlerını acıcakkenn kucuk bir opucuk konduruyorum :)
    daha sonra kahvaltı hahaha :)

1|0
    0|0
  • Yes i do

1|0
    0|0
  • Hayır yapmam 😂

1|0
    0|0
  • Kas yapmak istiyorum ama üşeniyom valla :D

1|0
    0|0
  • haftada iki gün yüzmeye gidiyordum havalardan ve tadilattan dolayı erteledik.

1|0
    0|0
  • Günlük yürüyüş 40-50 dk

1|0
    0|0
  • tabiki 3 gün agırlık 2 gün kosu 10km aksatmamaya calısıyorum

1|0
    0|0
  • Yok yok

1|0
    0|0
  • Düzenli oralet içiyorum.

1|0
    0|0
  • 3 km koşu 35 şınav 35 mekik 6 barfiks :) asker olda gör sporu :)

0|0
    0|0
    • Askersin madem burda ne yapıyorsun?

• Her soruda olduğunu kim söylüyo? Emir altındayız yasakta olabilir kimseyide zan altında bıraktığımda yok askere şehitlere saygınız çok belli oluyo

• Şehitlere olan saygımı ölçecek insan siz değilsiniz. Benim ne kadar saygı duyduğumu bilen bilir. Siz şu an onların adlarını kullanarak burada insanları yalan yere zan altında bırakmaya çalışıyorsunuz. Şehitlere bari azıcık saygınız olsun da şuradaki laf dalaşınıza onları alet etmeyin. Böyle bir tartışmada ağzınıza adlarını almayın.

• Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• düzenli olarak spor planı yapıyorum ama başladığımda çok kısa süreli oluyor. Yine bir plan yaptim. On gün sonra başlıcam. Devamı gelir umarimm 😊😊

1|0
    0|0
  • Boks yapıyorum

1|0
    0|0
  • Her sabah uyanıp yataktan kalkıyorum bu da spora dahilse evet :)

2|0
    0|0
  • Hergün 100 mekik, 150 iç bacak, 100 twist, 50 squad, 50 ön kol, 50 arka kol, 50 omuz, 50 sırt hareketi yapıyorum setler halinde. Haftanın 4 günü pilates yapıyorum.

1|0
    0|0
  • her gün voleybol antrenmanı var yapıyom yani

1|0
    0|0
  • Yapmiyorum gaza geldikce donem donem

1|0
    0|0
  • Yapıyorum

1|0
    0|0
  • ypmıyorum