Kapat

Bu sitede tanıştığınız erkekleri genel anlamda değerlendirir misiniz?

Bu sitede tanıştığınız erkekleri genel anlamda değerlendirir misiniz? Dışarıdaki erkeklerden farkları neler? :) Bayan arkadaşlaradır bu sorum?

Güncellemeler:
Aslında soruyu yanlış sordum... Tanıştığınız erkeklerin yüzde olarak iyi ve kötü çıkanlarını değerlendirirseniz daha uygun olur..

0|0
50|27

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 49

• selam nasılsın diye bir tanışma faslı oluyor, sonra abuk subuk sapıkça bir muhabbete doğru gitmek istiyor karşımdaki..

Silip engelliyorum, sonra başka biri bakıyorum yazıyor, aynı cümleler oluyor..

Acaba aynı kişi yeni hesap mı diye düşünmeye başlıyorum.

Genelde ekleyeni kabul ediyorum, saçmalayınca siliyorum.

Pek sohbet etmiyorum, sırf bu yüzden... kurunun yanında yaş meselesi maalesef... :(

3|3
    0|0
    • Serap burada ciddi takılan pek olmaz..Bir kız bulup chat, sohbet ile vakit geçirmek amacında olan adamlar..Başka ne olacak ? Kısmetini arayan olamaz..

• Ben hatırlamıyorum diyeyim peki, resim yok isim yok..Nickleri unutuyorum k bakma... Benden nefret ediyorsun o zaman, napalım hayırlısı :)

• Kapıyı aralasan aşarım o önyargıyı aslında :)

• Ben bu sitenin erkekleri hakkında bu siteden gitmeden önce düşüncelerimi yazacağım.Profilimi kapatmaya yakın bunu yapacağım hatta üyeler hakkında ne düşündüğümüde yazacağım.Şimdi zamani değil :).İleride yazacağım.Okuyan olur olmaz onu bilemem ama şimdi susmayi düşünüyorum :)

1|1
    0|0
    • Baya bir yazacaksın yani :) bu arada bende de var araknofobi :)

• Ortaya karışık yapmışlar, %90'ınını abazalar almış.

4|3
    0|0
    • İnşallah %10 içindeyimdir :)

• Ben % 89 içindeyim..

• Senide misssisi yle aynı koğuşa bırakalım bu kafayla Hapishanede tecavüzcüler koğuşuna salalım kraliçe olur kraliçeler gibi yaşarsınız orda 1 tane veya 1000 farketmiyor

• Aman diyeyim, siteden tanışıp kimseye güvenmeyin, çok ciddiyim anlattıklarınızın size ne şekilde geri döneceğini hiç bilemezsiniz. Şahsi hayatına girip tehdit eden bile olabiliyor, o derece sapıklar var. Şu an bir tanesi ile mahkemeliğim.

3|4
    0|0
    • Gecmis olsun.. herhalde cok ozel bisey anlattin

• Neler yaşamışsın sen ya :/ Geçmiş olsun ama yalancılar çok fazla dikkat etmek lazım. Çoğu kişi sitede olduğu gibi real hayatta değiller. Burda kendilerine bir kimlik yapmışlar. realde apayrı birisi çıkabiliyorlar.

• Teşekkür ederim, kesinlikle çok dikkatli olmak lazım. Maalesef her insan bizim düşündüğümüz gibi, bizler gibi değil.

• İlk tanıştığında diyorsun ki "vay be çok iyi kalpliler." sonra sana sapık şeyler sormaya başlıyorlar ve erkekten soğuyorsun. yani düzgün erkek yok galiba.

5|3
    0|0
  • hayır uğraşmam görmediğim insanları neden değerlendirmeye tabi tutayım ki...

0|3
    0|0
  • burda tanıdıklarım daha kuul takılmya calısan ama farklı olmayanlar.

2|1
    2|0
  • Yeni üyeyim, iki kişiyle tanıştım. Birisi bakımlı ayak severim diye konuya daldı diğeri de en son ne okuduğumu soruyordu ve saçma bir video atmıştı. Sanal olmanın verdiği rahatlıkla daha atılganlar diyebilirim.

2|4
    0|0
  • Genelde ucret falan soruyor yeni uyeler :D.

Sosyal hayatimdan iki kisiye rastladim. Biri eski partnerimdi. Gitmis kendi resmini koymus :).

Digeri okuldan iste.

Burada tanistiklarimdan allahsizhollandali, overclockedu seviyorum :). Diger yuzyuze gorustuklerimle artik konusmuyorum bile :). O derece umutsuz vakalar.

Bir de artik kimseyle tanismiyorum. Millet manyak olmus.

1|3
    0|0
  • kımısı gayet duzgun kımseyı rahatsız etmıyo kımınede elını versen kolunu alamıyosun nıkını hiç bır cevapta grmedıgmz ınsanlar eklıyo ne ısse :)

3|3
    0|1
  • valla gelen mesajlara göre alayı abaza

5|2
    1|1
  • önce gelen istekleri reddediyorum..azimli olanları ekliyorum..sapıklaşanları siliyorum..başka nickle gelenleri de aynı sırayı kullanarak tekrar siliyorum:)

1|2
    0|1
  • bu siteyi sadece soru -cevap amacli kullaniyorum kimseyle tanismadim

1|5
    0|0
  • Sanal ortamın verdiği rahatlık var hepsi demicem ama bazıları gerçekten abaza.

3|2
    0|0
  • Çoğu gereksiz.

3|4
    2|1
  • tanıştıklarımın hepsi kafa dengi olması dışında düşünce yapısı olarak olgun ve daha ileriye dönük düşünen kişiler. şu klasik türk erkeği triplerinde değiller neyse ki..

0|3
    1|1
  • so hödük.

4|2
    0|1
  • Ya geneli sapık gibi ekliyolar bir selam falan sonra salak sapık muhabbetler engellemek zorunda kalıyosun yani..

2|2
    0|0
    • seçmek elinde, silmekte elinde...

• Senide misssisi yle aynı koğuşa bırakalım bu kafayla Hapishanede tecavüzcüler koğuşuna salalım kraliçe olur kraliçeler gibi yaşarsınız orda 1 tane veya 1000 farketmiyor

• Buradaki erkekler bir harika dostum hepsi hayatımı değiştirdi. Genelleme yapmayız biz genelde.

0|3
    1|0
  • İlk gunumden beri bir tane duzgunune rastlamadm

2|2
    0|0
  • Öyle sanal ortamda olmaz o iş.

1|2
    1|0
  • farkları sadece sanal olmalarıdır gerçekte cinsiyetini ya da kişiliğini tam anlamıyla dışarıda göremiyceğimiz kişiliklerdir

0|2
    0|0
  • dört gözleri var

1|1
    0|0
  • cogu kiz "burdaki erkeklerin hepsi abaza" falan demisler

cok sacma yorumlar yapmissiniz neden genelleme yapiyorsunuz ki ?

0|3
    2|0
  • at çöpe.

1|0
    0|1
  • tanıdığım 2 kişi var iyi insanlar başka kullanıcılarla kıyaslamıyorum

1|3
    0|0
  • %100 kötü :)

0|1
    0|0
  • Bazıları uckur budalası

2|1
    0|0
  • %1 iyi

1|2
    0|0
  • Fifty fifty :)))

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 27

• Abaza önune gelene mesaj atan olarak görülüyoruz :/

Ama gel gör ki daha ne bir kıza arkadaşlık isteği gönderdim nede mesaj attım arada bizde kaynıyoruz :(

0|4
    0|0
  • Adama sorarlar bu siteye üye olma amacın nedir. eğlence abazanlık, mallık yapmak gibi seçenekler koysaydın.

Vermişin ipleri kızların eline sitedeki erkekler nasılmış kızlar, erkekler iyi olsa ne olur olmasa ne olur.

Veya kızlar çok iyi olsa ne olur olmasa ne olur, ne fark eder bence hiç, takılıyoruz öylesine hacım.

1|1
    0|0
  • Herkes kendi fikrinde birilerini buluyor bence sanirim.Erkek olsun bayan olsun.

Kisinin fikri neyse zikride odur demisler.Herkes fikrinca birilerini mutlaka tanisirlar düsüncesindeyim.Ancak ne kadar samimiyet ve güven olur buda o kisilerin sorunu..

1|1
    0|0
  • Site erkeği değilim.

3|3
    0|0
  • şu ana kadar kimseye özel mesaj atmadım ama kızlardaki genel kanı "burdaki erkeklerin %90'ı abazaaa yaa" şeklinde.Ulan mesaj atsan abaza oluyosun,atmasan çekingen,ezik.Kişilik bölünmesi geçirtir bu türk kızları adama :D

0|6
    1|0
  • burdakilerin tek farkı ks üyeleri olmaları. et ve kemik yapısında kalite farkı varsa onu bilemem tabi...

1|2
    0|0
  • DIşarıdaki erkekler vs içerideki erkekler hax maçı yapalım... çipet çipet hatunlarda örümcek gibi enzim salmıyorlar mı?

1|1
    0|0
  • bu sitedeki kızlar çok abaza 1 cevap yazzıyosun sorusuna sonra hemen ekliyolar önce naber diyolar sonra soyunurmusun falan diyolar. bıktım bunlardan çok banel ya burası

1|3
    2|0
  • Maalesef genele vurursak abaza kardeşlerim yüzünden benim gibi kardeşlerimde abaza sınıfına giriyor :)

0|3
    0|0
  • dışarıdaki erkeklere göre şu an sitede olmaları. seafadadadga

1|1
    0|0
  • soruyu soran birde erkekler için sorsa ya kızların hepsi kezban internetten buldukları fotoları profil resmi yapıp yukluyor cogunun ki sahte resim ya bıyıklılar ya da tekkaş

0|1
    1|0
  • Yorum yapan kızlarada bak hele hepsi burdaki erkekler abaza demiş kusura bakmayın buraya girenlerin çoğuda sürtük kızlar

0|3
    4|0
  • Hepsi allahsız.

0|0
    1|2
  • bu sitedeki kızların hepsi gereksiz ve çirkin bence

0|1
    2|0
  • yuruyun kızlar hepınız ıngıltere prensesı kesıldınız basımıza kım kaldırıyo sızın popoları boyle asıl suc onlarda

0|1
    2|0
  • Abazaymışız gardaş

0|2
    0|0
  • Ben over ve tarantino kel göbekli ve şişkoyuz. Gerisini bilemem :((88

1|2
    0|0
  • hepsi abaza diye yorum yapanlara erkek olarak tek birşey yazmaman dikkatimi çekti

0|1
    0|0
  • bu sıtedekı kızlar abaza

0|2
    3|0
  • vay be herkes mi abaza yokluğun gözü kör olsun :D

0|1
    0|0
  • Benimle tanismamislar demek ki.

0|1
    1|0
  • Ulan şu temucin de bütün kızların altına salça olmuş fkljgjfklgjklfd