Ne olacak bu fenerin hali?

beyler yılların klasik sorusunu dünkü antalya tecavüzünden sonra tekrar sormak isityorum. ne olacak bu fenerin hali?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 attığımız takım 5 attığımız takımdan 4 gol yiyiyor. Büyüksün Beşiktaş'ım... fazla söze gerek yok 😏 http://i.hizliresim.com/A5jD2X.png

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe nin kötü bir yanını göremedim acaba sen neyini gördün?

0|0
    0|0
    • dün akşamki maçı izledin mi? izlediysen maçtan anlamıyor olabilirsin çünkü fener rezil bir oyun oynadı kötü demek iyi kalır.
      Fener: Notluyum

• Her takım yeniliyor... Fenerbahçeli olmakta her daim yanında olmak. Maçtan emin ol senin kadar anlıyorum belki daha fazlası!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu kadro kalitesi daha ziyade genişliği ile şampiyon olması lazım bu sene. Bu arada Antalyanın gollerinden sonra Nuri Alço tecavüz müziği çalıyodu iyi güldüm :D

0|0
    0|0
  • Aziz başkanın gitmesi ve aykut kocoman ya da ersun yanalın takımın başına geçim kesintisiz 5 sene devam etmeliler

0|1
    0|0
  • Ne varmış halinde 3 temmuz gibi bir kumpas kuruldu yıkılmadı en zor gününde şampiyonluğa oynadı ne olmuş haline ona anlamadım

1|0
    0|0
    • hacı hemen atar yapma bende fenerliyim ama dün fena yenildik be ondan sordum böyle

• Tamam yenildikde doğal yani futbol bu tecavüz diyerek abartman biraz saçma olmuş dün güzel bir maç oynandı istekli olan antalspordu bizimkilerin yine biyeri kalkmıştı erkenden derbilerden önce indirdiler artık yere sağlam basarlar. bişey olmaz Fener bu yıkılmaz yıkar.

• haklısın bro en büyük fener sende en büyük fenerlisin

• kaybetniş olabiliriz ama hiçbirşey bitmiş degil önemli olan sene sonunda kupayı müzemize götürmek ;) ben inanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...