Sevgilinizle bir günlüğüne telefonlarınızı değiştirseydiniz...

Sevgilinizle bir günlüğüne telefonlarınızı değiştirseydiniz, sizce günün sonunda hala sevgili kalabilir miydiniz?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Politik bir cevap vericem gününe bağlı:=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sevgilim yok. burdan tüm adaylarıma sesleniyorum bekarım ben :D hee telefonu değişsek birşey olmazdı nolcak. bizde yamuk olmaz sevdiğimize.benim açımdan problem olmazdıda kız beni boynuzluyorsa durum vahim :s

0|0
    0|0
  • Benim için sorun yok ama onun teline gelen mesajların boyutuna bağlı ki çoğu kıza baya samimi mesajlar gelir buda güle güle demem için çok yeterli bir sebep benim için

0|0
    0|0
  • cinsellik böülümündeki grup sex sorularına cevap veren toplulukla, bu soruda tümü rahibe olan kızlar aynı kıızlarmı cok merak ediyorum...

0|0
    0|0
  • kalabilenler gerçek aşka sahip olanlardır..

benim telefonumu alan birinin benle sevgili kalabilmesi için baya bi' kuğul olması gerekirdi, sanırım..

0|0
    0|0
  • çok zor çoooook :D ben kalsam bile o kalır mı bilmem :D

0|0
    0|0
  • Benden sakladığı bir şey olmadığı için tabi ki olurduk :) benim de saklayacak bişeyim yok :)

0|0
    0|0
  • kesınlıkle kalırdım

0|0
    0|0
  • benim için sorun yokta o ne haltlar yer onu bilemem

0|1
    0|0
  • Ben kalırdım. Niye kalmayalım ki?

0|0
    0|0
  • kalırdım ama bir daha telimi almazdı..işimden dolayı çok çalar telefonum..

0|0
    0|0
  • Soruya 5 yıldız..güzel soru

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kalırdık. Ben ona o da bana güvenmesi lazım

0|0
    0|0
  • hiç şüphem yok valla

0|0
    0|0
  • kızların telefonlarından çok korkarım mutlaka bişey çıkar, çıkıyor da.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • rahatlıkla değişirdim de

asıl iş konularında gelen çağrılardan dolayı iş hayatım ne hale gelirdi o fena işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kalırdık bir problem çıkmazdı ama gerek görmem böyle birşeye. güvenmediğim biriyle zaten işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Bana bunu teklif etti sevgilim 2 gün boyunca hatlarımız birbirimizde kalsın diye salakça bir şey olduğunu söyledim ne alaka yani, hala sevgili kalabilirdim ama :D

0|1
    0|0
  • 1 hafta boyunca kaldığı oldu. Bu yüzden ayrılmadık ama ufak bi' tartışmada da yıldık ..

0|0
    0|1
    • Arada yerine oturmamis seyler varmis demekki uzuldum adina

• numaramı toplam 20 kişi bilir zaten çok kullanmam bazen arayan kişiyi bir gün sonra görebiliyorum sorun olmaz

0|0
    0|0
  • kesin ve kesin evet

0|0
    0|0
  • Olsaydı ve değiştirseydik benim açımdan sorun olmazdıı ama onu bilemem..

0|0
    0|0
  • 1günü telefonum yanımda olmadan geçirmek..oo yoo asla:)

0|0
    0|0
  • Cogunluk kalamaz ama kalanda olur yani

0|1
    1|0
  • çokta güzel kalırdık

0|0
    0|0
  • Evet kalırdık.

Ama ben şansızımdır o gün eski sevgilim aşka gelir bana mesaj atardı kesin. :/

1|0
    0|0
    • Bende en az senin kadar sansizim annemin telefonuma el koydugu gun eski sevgilim aramisti artik gersini sen dusun :D

• ahahah :// kesin ya beni bulur bak. :(

• sevgilim yok ama sevgilim olsaydı ve olduğunu bilmeyen bir erkek arkadaş,özellikle benden hoşlanan mesaj atsaydı çok kötü olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...