Vücut çalışırken 2 hareket arasında ne kadar beklemek gerekir?

Merhabalar. Sorum 2 set arası 45 saniyelik zaman değil. Örneğin 4 set bench-press yaptım. Ardından ne kadar beklemem gerekiyor ki dumbell flyes setine geçeyim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çalıştıgın programa baglı mesela maksimum yüklenmemi yoksa normal mi çalıyosun yani kalıpmı yapmak istiyorsun yoksa six-pack falan mı eger maksimum calısyosan kalıp icin 1 dk normal calısıyorsan 3 dk diye biliyorum.

0|1
    0|0
    • kalıp çalışıyorum. 1 dk çok az değil mi beya :D sonuçta aynı kas grubunu çalıştırıyoruz ve 1 dk olursa 2 hareket arası, toplamda 8 set yapmış gibi olmuyor muyuz?

• Çok teşekkür ediyorum.

• Rica ederim bro ins çabuk sıkılmassın cünkü zor bir sürec en az 6 ay sıkı bir sürec .Ama söyle düsün haftada 4 gün 4 Günde 6 saat ayırırsın ama Süper bir vucut olur ne giysen yakısır giymesende olur :D Basarılar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak benim programda bugün 10 tane hareket var . Ben ilk 5 hareketi yapıyorum geçişlerde 30 saniye bekliyorum 5 hareket bitince 2-3 dakika dinleniyorum ve 6-10 arası hareketlere geçiyorum .

0|1
    0|0
  • çok mühim değil başka sete geçerken bekleme süren 2 3 dakika da olur 15 20 saniyede.

0|1
    0|0
  • Normalde 3 dakika olması lazım ama ben 30 saniye bekliyorum

0|1
    0|0
  • Ben çalıştığım dönemlerde 2-3 dakika bekliyordum fazla beklememek lazım.

0|0
    0|0
  • 1 buçuk dakika bekle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...