Okulda dikkat çekmek istiyorum önerileriniz nelerdir?

Aslında bunları umursayacak bir insan değilim ama sınıfımdaki kızlar sürekli bana laf atar oldu.Muhbbetimin olmadığı insanların beni konuştuğunu gördüm.Biri saçımı biri sınıftaki konumumu vs.Sınıfın 20kişilik bölümüyle muhtap oluyordum(toplam 99kişi) bu çok konuşulur oldu.Bu kızların inadına ne yapabilirm? Daha fazla dikkat çekip onları sinir etmek istiyorum çünkü söylediklerine sessiz kaldıkça laf söylemeye devam ediyorlar.Ağırlığımı bozup sataşmak da istemiyorum.

Güncellemeler:
üniversitedeyim yahu ne eteği ne gömleği :D
e ben hala bilmiyom napacağımı :d

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz ağır birazda cool olman hiçte fena olmaz. Kaideye alınmadıklarını fark ettiklerinde bakış açıları tamamen değişecektir

1|0
    0|0
    • bunun farkındalar zaten.niçin cevap vermediğimi anlayacak kapasiteleri yok :/

Erkekler Ne Diyor 10

• lütfen rica ediyorum dikkat çekme .tam aksine hepp arka planda ol .sanki yokmuşsun gibi .oonlar konuşsun onlar bedel öderler sen ödemezsin

1|0
    0|0
  • çekeceğin kadar çekmişsin süslen bari

1|0
    0|0
  • Üff snn be slk'de arkasını dönüp son hızda kaçacaktır emin ol!

Bir daha bulaşmaz sana

1|0
    0|0
  • Bana da arkadaşım '' sen kızlarla takılmadığın için bilmezsin '' dedi. Ne yapmam lazımdı ? :D

0|0
    0|0
  • kaşar olursun sonra bana kaşar dıyorlar dıye burda konu açarsın

0|1
    0|0
  • eteğini kısalt, gömleğinin düğmelerini aç

0|1
    0|0
  • o zaman tayt giy

0|0
    0|0
  • eteği kısalt

0|0
    0|0
  • takacak ne denli önemli hususlar buluyorz şu kısacık hayatta

1|0
    0|0
  • allı pullu giysiler giy saçlarını kızıl yap

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okuldaki insanlar... ilk yıllar hayatımı berbat eden kişiler olarak görüyordum ama artık umrumda değil, arada sırada takıyorum ama uzun uzun düşününce hayatıma hiçbir şekilde etki edemeyeceklerini anlıyorum. istemediğin şeylerle uğraşmaya devam etme, bırak kızlar salak dedikodularıyla kalsın. sen ne istiyorsan onun peşinden koş bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...