Bu sonuca ne Zaman varırım?

merhabalar. ben karın bölgemdeki kasları aynaya baktığımda net bir şekilde yani çizgi şeklinde görebiliyorum. yeterince belirgin değiller ama gene de bir şekillenme var ve daha fazla geliştirmek için de uğraşacağım. fakat şöyle bir sorun var ki çevremdekilere karın bölgem Nasıl diye sorduğumda kas yok diyorlar. ben de bazı baktığım aynalarda görüyorum örneğin odamın aynasında, ama bazı aynalara baktığımda ise netliği azalıyor. biliyorum biraz saçma bir tanım oldu ama bu neden kaynaklanır ne Zaman her koşulda görünür kaslara sahip olurum? 4 aydır fitness yapıyorum ve fazla kilom yok ama yağ oranımı düşürmeye çalışıyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yağ oranın yüzde 10 dan fazlaysa şansına küs görünmez... Bazı aynalarda görünüyo konusuna gelirsek yoğun ışık altında çizgiler belli oluyo olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Işığın geliş açısından kaynaklanıyo olabilir

1|0
    0|0
    • evet ben de öyle düşündüm ama dört aydır uğraşıyorum yani keşke dışardan da biraz fark etse :/

• Biraz yağ yak bronzlaş belli olur merak etme birazda sabırlı ol 😃

• yukardan ışık vurduğu zaman vücut hep define görünür, gerçekte bu görüntüyü yakalamak için deri altındaki yağ ve suyu atmak gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeteri kadar az yağ miktarına ulaştığında definasyon yapman gerek. Onu da body'ciler anlatsin pliz. Definasyon ayrıntısını bilmiyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...