Kapat

Benden mi hoşlanıyor ondan mı?

sınıftan bir çocuk var okulun başlarında bakışıyoduk bir bakış attım hemen ön sırama geldi oturdu 1 aydan beri tam ön sıramda yan dönmüş şekilde oturuyor ona baktığımda kendini sıkıyo,arkaya bakıyomuş gibi yapıp bna bakıyo,geç kalsam yok yazmamaya çalışıyo baya oyalanıyo dünde yazılıda bana kopya verdi istemediğim halde , ona baktığımda yüzünde bir gülümseme oluyor.dün çaprazımdaki sıraya oturdu hocaya bakıyomuş gibi yapıyo bana bakıyo birbirimize bakarak gülümsedik falan bikaçdefa. arasıra konuşuyoruz 2 mizinde yanında kimse oturmadığında o yan dönmüş şekilde oturduğunda konuşmuyoruz genellikle utanıyo gibi geliyo bana.Hoşlanıyomu hoşlanmıyomu çözemedim bir kız daha var sınıfta ona samimi davranıyo sürekli laf atıyor falan oneden mı hoşlanıyo bndenmi çözemedim sizce ne?

Güncellemeler:
cevaplarmısınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kopya iyiye işaret :D

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Şıpsevdilik söz konusu, kim yüzüne gülse ondan hoşlanacaktır.

0|0
    0|0
  • her samimiyeti hoşlanma sanmayın:) 1 ay olmuş bir niyeti varsa şimdiye söylerdi

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş pampa...

0|0
    0|0
  • hoşlanıyo ve utanıyo o acaba bu kız benden hoşlanıyomudur dye düşünüyo sen o çocuk benden hoşlanıyomu diye düşünüyosun öyle döngü halinde gidiyo

0|0
    0|0
  • Diğer kıza arkadaş gibi davranıyor senden de hoşlanıyor ama çok utanıyor gibi gözüküyor. Tenefüste git güleryüzle bir çikolata ver bak bakalım nasıl davranacak.

0|0
    0|0
  • bu kadar davranıyo ve sen hala senden hoşlandığını anlamıyosun

bi de erkeklere öküz derler cık cık cık...

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor senden,kaçırma

0|0
    0|1
  • tut yakasından.. haykır yüzüne.. benim ya benim olursun.. ya da kara topragın de...=)..

0|0
    0|0
  • Şansını deniyor, hangisi tutarsa..

0|0
    0|0
  • cevapladık ya işte hoşlanıyo senden karşılık bekliyo ama çekiniyo belli ki

0|0
    0|0
  • tut yakasından sarıl dudaklarına

0|0
    0|0
  • toy bir arkadaşmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• lise aşkı hormanla alakalı kısa sürer çabuk biter tavsiye etmem otur üniversite sınavına çalış

0|0
    0|0
  • çocuğun foyası sonradan çıkar hiç heves etme bence...

0|1
    0|0
Yükleniyor...