Sevdim narsist erkek çıktı, hemen unutmalı mı, yoksa peşinden mi koşmalı?

yasemin26
evet kendini beğenmiş..onun istedeği mekana gidilir o istediği masada oturur.onun istediği yerde yemek yenir.özledim görmek istiyorum dediğimde.gece çalışıyorum uykusuzum sende bundan sonra benimle birlikte uykusuz kalacaksın benim istedğim saatte yatacaksın diyen..dışarı çıkmama engel koyan.kendisi istediğini yapan haber bile vermeyen.alttan aldıkça tepeme dahada çok çıkan saatlerce beni aramayıp kendisi gezen tozan ben dışarıya alışverişe çıkınca beni terk eden sevili eski sevgili.. aranmalımı aranmamalımı işte bütün mesele bu..hemen unutmalımı yoksa peşindenmi koşmalı.. bilemedm sen narsistsin demedim diyemedimm...
Sevdim narsist erkek çıktı, hemen unutmalı mı, yoksa peşinden mi koşmalı?