Fiziğim nasıl sizce?

tabi ki de buraya oramı buramı açıp fotoğraf atmayacağım ya da başka birinin fotoğraflarını koymak gibi bir salaklık yapmayacağım ölçülerimi yazayım siz karar verin :D boyum 1.71 kilom 56 ölçülerimde 85- 65-90. Belimi ve üst kısmımı çok seviyorum ama biraz basen sorunum var sizce basen güzel birşey mi? eritmeli miyim?

1|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• İyi gibi kiloda iyi

1|0
    0|0
  • Çok güzel bence

1|0
    0|0
  • Bence çok hoşsun

1|0
    0|0
  • bildiğin taş gibisin

1|0
    0|0
  • Fotoğraf atamaman iyi olmuş namuslu insan bir başka oluyor iyi

1|0
    0|0
  • Böyle rakam verince gözümüzde hiç bir şey canlanmiyor biliyor musun

1|0
    0|0
    • al eline bir metre verdiğim ölçülere göre birşeyler çıkarmaya çalış kafanda :D

• yani bende bir kız olarak boy farkı olsun isterim neyse hayırlısı :D

• Aynı şeyi düşünüyorsak sıkıntı yok 😂😂

• fix knk

0|0
    0|0
  • Kötü :)

0|0
    0|0
  • Bel biraz kalın sanki

0|0
    0|0
  • Foto lazim noob

0|0
    0|0
  • neyin tribinde bu arkadaş?

0|0
    0|0
  • böyle matematik sorusu gibi sorulmaz soru resim at görelim

0|0
    0|0
  • Erkekler baseni sever bence eritme

0|0
    0|0
  • Ya bencede iyi yaptım öyle bir salaklık iyiki yapmamışsın yoksa cidden gerizekalılık olurdu bravo.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf görmeden olmaz

0|0
    0|0
  • Aferin soyunmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Belin kalın. Popo göğüse göre büyük.

0|0
    0|0
    • benim belimi gören korkuyo canım çok zayıfsın diye popomda hiç yok basenlerimden dolayı

• hayvanlara hakaret olur.. hayvanlaşma demek bu ne idiğü belirsiz dengesize

• abi ne olacak bu ülkenin cinsel açlığı ya gidin evlenin evlenmiyosanız şap kullanın sizinle mi uğraşıcaz ya

• Burnum akiyor evet :D basende guzel

0|0
    0|0
  • Sacmalama benim kalcalar 10 kuculcek diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Belinide erit kalın baya

0|0
    0|0
    • neresi kalın iyi misin

• abi abartmıyorum benim belim kadar ince bel görmedim ben daha kalçam 90 kalçamın yanında aşırı ince duruyor ideali 60 zaten 5 cm mi çok?

• Olçulerimiz aynı sadece belim 62ve bana kalın geliyor 65te kalın bence benm fikrim katılmak zorunda değilsin

• Haha bu neredeyse imkansiz, eger dogal yollardan boyleyse fizik olculerin. Benim fizik olculerim tam yerinde oldugu icin gelen gecen manken egitmenleri hep dunyada boyle sadece yaklasik 6 kisi vardir diyordu. Acaba sende bizdenmisin? :) :)

0|1
    0|0
    • yalan söyleyecek halim yok daha yeni ölçtüm. spor falan yapmıyorum çook yemek yiyorum ayrıca dikkat etmiyorum Allah vergisi bizim genetik canım :D

• Sacma dusunceye sahipsin. Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter, güvenme zenginliğine bir kıvılcım yeter...

• derken? güzelliğimle övünecek hava atacak olsam açar öyle gezerim canım

• 85 az

0|1
    0|0
Yükleniyor...