Yüzümde çiller var, o çocuk beğenmezse diye düşünüyorum

kendimi övmek gibi olmasın çok güzel bir kızım güzel bir fiziğim ve yüzüm var uzun kahverengi saçlı ve beyaz tenliyim benim hoşlandığım bir çocuk var ve tanışmıyoruz sanki oda bana karşı boş değil arada bir bakıyo kaç defada yanıma gelmek istedi ama ben konuşmak istemedim nedeni benim yüzümde hafif birkaç tane çil var arkadaşlarım genelde çok yakıştığını söylüyor ama ben o çocuk beğenmezse diye düşünüyorum böyle kaçmaya devam edersem oda benden ümidini kesecek aslında çocuğun eski sevgilisi çok çirkin çocukda o kadar yakışıklı değil ama ben yinede kararsızım sizce ne yapmalıyım?...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abartıyorsun bence,Çok güzel bir kızmıssın yani bir çil için çocuk soğumaz heralde.

0|0
    0|0
    • ya benimkiler acayip derecede yakışıyor ama insan sevince hep bir engel varmış gibi oluyo

• hyr öyle olsaydı çekinmezdim bile

• Anlıyorum dedikleriniz ışığında çekinmenize hiç gerek yok o belli diyim o zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• erkeğin sana bakmasını bana karşı oda boş değil arada bakıyor diye yorumlamışsın erkek ona bakan her güzele bakar zaten ama her baktığına aşık olcak dşye bişe yok belki günde yüz tane kıza bakıyo sana baktığı gibi bilemezsin erkeğin duygularıyla kızlarınki aynı değil

0|0
    0|0
  • valla bunun kararını sen vereceksin. biz ne dersek olmaz şimdi bu durumda.

0|0
    0|0
  • o çocukta aynı şey olsaydı sırf o yüzden beğenmemezlik eder miydin? o da senle aynı cevabı verir bu soruya.

0|0
    0|0
  • sarıl sorada yapış:)

0|1
    0|0
  • çocuğun kuzeniyle çık

1|0
    0|0
  • saçma düşünüyorsun herşey dış güzellikmi hem bence çillilerde çok güzel :)

0|0
    0|0
  • yani bir süre sonra gelmicek yanına sonra diceksin bu kadar güzel kızlar niye evde kaldı diye

0|0
    0|0
  • kafan iyi mi senin kendine güvenin yoksa güzellik neye yarar ki?

0|0
    0|0
  • o senın cıllerı gormustur zaten skıntı olmaz devam et

0|0
    0|0
    • ama benimkiler çok hafif belli olmuyo ki

• ben takmıyorum ki zaten beni dahada güzel kılıyo sanki

• ee takmıyosan nıye onları gorucek dıye cekınıyosun. cıl dedıgın gıbı bencede bayanları daha sevımlı gosterıyo

• Bence yanına gitmelisin.Çillerinden rahatsız oluyorsan fraksiyonel lazer yaptır tek seansta geçer.Benim de kız kardeşim çilliydi.Lazer yaptırmıştı yüzüne.Yüzü pamuk gibi olmuştu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir daha geldigi zaman konus yoksa cocuk gurur yaptigini zannedecek.

0|0
    0|0
  • Çocukla konuş bence seni zaten böyle sevmiş , böyle yaparak kendinden uzaklaştırıyorsun :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...