Arkadaşlar asılmak boy uzatır mı?

arkadaşlar asılmak boy uzatırmı?bilgill olanlar cevaplasın.hergün 10 dk asılsam uzarmıyım.yaş 18.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• 18'de zor. Oraya buraya asılacağına kızlara asıl, belki boyun kısa olabilir ama muhabbetin iyidir falan filan işte ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır asılmak boy uzatmaz bunu bu konuda bilgili biri olarak söylüyorum. Boyunun uzaması durmuş olabilir; önce bir doktora gidip röntgen çektir ve kemik uçlarının kapanıp kapanmadığına baksın daha sonra kemik uçları açıksa her gün 30 dk gerilme ve güneşe çıkmakla (düzenli beslenme de var tabi kalsiyum önemli) boyunu bir yıl içinde 5-7 santim arası uzatabilirsin. Gerilme hareketlerinin yazdığı bir site vardı link koyamıyorum internetten araştırabilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur.

1|0
    0|0
  • kolların uzar

0|0
    0|0
  • işe yarıyor diye duymuştum

0|0
    0|0
  • ben 1.67 yim 1 haftadır pilates yapıyorum uzatıyormuş

0|0
    0|0
  • Biri tavsiye etmisti 14 yasida idim balkonda bir demir vardi ac karinla asiliyordum boyum 1.73 : )

Belkide alakasi yoktur genetik olarak ailenin boyu uzun bize bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • uzar birader ama tek asılmakla olmaz günde 3 dakika en az 10 saniyelik setlerle yap. ek olarak haftada 3-4 gün yüzme 3-4 gün basket oyna tuz,şeker,kahve,sigaradan uzak dur.süt yogurt,peynir bolca tüket güneşlen eğer uzaya biliyosan uzarsın

0|0
    0|0
  • Nereye asılacaksın onu anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...