En kaliteli en seviyeli en iyi spor kanalı sizce ne?

Ben ntv sporu begeniyorum. Yorumcuları kaliteli. Yayınları kaliteli. Belirli seviyede programlar yapan bir kanal. Sizce en iyisi ne?

• A spor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ntv spor
    100% (4)82% (9)87% (13)Oy Ver
  • Trt spor
    0% (0)18% (2)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• abi ntv spor en iyisi
    a sporda ve trt ingilizce diye bir şey bilmiyor
    kuyt biz (kayt ) diye söyleriz
    trt de köyt kuyt kiyt bu ne ya en iyisi ntv spor her şekilde yorum olarak anlatış olarak
    ben trt a spor izlemem ntv spor izlerim yapamıyorlar orada program

0|1
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim katılıyorum tamamen. Ama bir arkadaşta bir yorum yapmış özet göstermiyo diye. Orda haklı. Ntvsporun herşeyi on numara ama paraya kıyıp özet görüntüleri satın almalı. Biraz cimriler o konuda. Diğerleri özet veriyo

• lig tv hepsini satın aldı gelecek yıl 1 kanal daha açar lig tv 4 orda da voleybol gibi şeyleri gösterir ntv spor da fazla para yok ki lig tv de para çok ki adamlar her şeyi satın aldı
      ama en çok nefret ettiğim bir dijitürk diğeri d smart adamlar para kazanacak diye biz maç izleyemiyoruz hadi iyi bir fiyatı olsa neyse ikiside çok pahallı zengin izler fakir izleyemiyor bu nedir ya herkesin izleyebileceği bir fiyat koysan tamam eyvallah derim ülkede bu kanallar geldi millet spordan soğudu bu kanallarda maçlar izleye izleye nasıl yapıyorlar ne yapıyorlar bakardık şimdi paralı oldu kimse ne bakıyor ne sporla ilgileniyor bu ülkede spora değer yok bu ülkede futbolda genç bir çocuk istekli olsun ama ülkede iyi bir öğreten yerler var ama çocuk o kulübe gidecek parası olmasın hemen soğuyor yabancı ülkede öyle bir çocuk gördünmü istekli adamlar eğitiyorlar usta yapıyorlar oyuncuları neyse konuya döneyim artık bu ülkede spor diye bir şey kalmadı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Trt ve aspor birilerinin maşası olanlari çıkartıyor genelde. Ntvspor daha seviyeli

0|1
    0|0
    • Diğer kanalları izleyemiyorum. Ntv spor gerçekten farklı bir boyut getirdi Türkiye'deki spor medyasına

• Ntv en iyisi

0|0
    0|0
  • Ntv spor kalitelide hiç maç görüntüsü yok ozet bile vermiyorlar bence trt spor daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...