Kapat

Ne yapmalıyım çok üzgünüm :(

Okulda bir çocuk vardı hep böyle bakışıyor gibiydik gelmesini bekledim hep ama gelmedi sonra arkadaşlar ismini öğredi bir zaman sonra numarasını aldılar benim için sms yaptı sonra konuştuk ama kimseyle birşey düşünmediğini belirtti bende saygı duymalıyım arkadaş olsakta olur dedim 4 gün falan konuştuk 4.gün hayatında kimseyi istemediğini bana bağlanmak istemediğini benimde ona bağlanmamı istemediğini söyledi ve kendine iyi bak diyerek kouşmayı kestik ama ou okulda her gördüğümde çok kötü oluyorum ou çok seviyorum hareketlerini tipini herkese benzetiyorum sanki her yerde resmine bakıp ağladım bugün ilk defa onunla birşeyler olsun istiyorum zaten son sınıf gidicek seneye okuldan 24 dede sıonavı var :(

Güncellemeler:
.
konuştugu biri varmışşşşşş dostlar :D

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• acaba niye öyle dedi sanakarşı beğenmedimi senii ? yoksa hayatında birimi var veyaaa ilişkiden mi çıktı ne oldu

0|0
    0|0
    • bilmiyorum belkide unutamadıgı biri olabilir bir arkadaşla pazartesi ağzından laf alıcaz bakalım

• söyleyemem beni istemeyen birisie nasıl derim

• arkadasın söylesin o zaman bahsetsin arkadışın onun ağzından laf alır

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• klasik aşk acısı ama içini rahatlatabilcek bir şey söyleyeyim çocuk doğru düşünüyor bağlanılacak bir pozisyonda değilsiniz. yani sınavı var seneye göremeyeceksin ben benzerini yaşadım bağlandım iyice aşık olduğum kıza zaten aşık olmak bağlanmak oluyor neyse işte farklı şehirlere düştük ve acı çok kkötü oluyor 1 yıl geçti sayılır daha tam anlamıyla iyileşmedim kurtulamadım bu acıdan yani daha 1 hafta geçmemiştir gene ağlamam üzerinden

0|0
    0|0
    • Olsun yinede okul bitti gitti diye düşünürdüm şimdi hergün görüp üzülüyorum

• sen yanlışı arkadaş olmakta yapmışın

0|0
    0|0
    • neden sadece tanışıp ilerde birşey olabilir diye düşünmüştüm ama o istemedi bende saygıyla karşıladım arkadaş olsakta olur diye

• anlıyorum nediyim allah yardımcın olsun ama fazla kasma rahat bırak olayı herşey yoluna gircektir

• inşallah

• bu tür hoşlantılar Nisan yağmuru gibidir yağar geçer :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• off geçen seneki halim :D okuldan gidecek diye kendini parçalıyorsun ama hiçbi şey olmuyor. biz onunla arada facebooktan konuşurduk, aşk meşk hiç bahsi geçmedi aramızda. sınavdan sonra bir daha hiç konuşmadık sonra facebooku dondurdum ve ondan vazgeçtim, şuan asla ama asla bir duygum kalmadı. senin de öyle olacak merak etme, hiç üzme kendini konuşmadıkça uzaklaşıyorsun..

0|0
    0|0
    • İleride okuldan gidince unuturum biliyorum unutacağımı biliyorum ama insan üzülüyor işte neden olmadı diye

• aynen çok iyi biliyorum

• sen aşık olmuşsun heralde heryerde onu görüyosan falan durum vahim demektir. ama gitmeden bir şeyler yaşamak istiyosun heralde de gittikten sonra çok üzülmezmisin bir şeyler yaşarsanız?

0|0
    0|0
  • ovvvv kötü olmuş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...