Ciddi cevaplar verirseniz sevinirim..

Bir erkek ne zaman pişman olur? Olmaz demeyin oluyorlar. Ben onu çok seviyordum, 4 sene boyunca sevdimde sevdim ama o hiç. Boşta kalınca geldi 10 gün falan çıktık ayrıldık.. Ama inanın 10 gün onu öyle mutlu ettim ki yüzüne bakınca o bile gülümsüyordu.. Ama sonra sebeb yokken durduk yere terk etti beni ama benim terkedildiğimden haberim yok.. Bitti demedi. Arkadaşlarım onun hep tekme yediğini, kimle cıksa 1 hafta sürmediğini söylüyor.. (öylelerinin değeri daha çok biliniyor ya neyse)

Şimdi arkadaşlar sorum size şu. Erkekler hepinizin seveni olmuştur gibi düşünürsek sizi cok mutlu edecek hiç bir sucu yokken ona bişey demeden terk ediyorsunuz ne zaman pişman olursunuz_ Ne yapsa pişman olursunuz?

Kızlar başınıza böyle olay geldi mi. Gelmediyse bile fikrinizi söylerseniz sevinirim.

Not: Dönsün istemiyorum şeytan görsün yüzünü ama ben bilmesemde pişman olur mu?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Eşşek gibi olur hemde, bu kadar iddialı konuşuyorum. Ama şimdi ama on yıl sonra elbet olacak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hani derler kadınları anlamak zordur asıl erkler anlamak zordur yani umarsız bir erkek ise öyle gbide asla pişman olmaz inan biraz kaba olcak ama onun için sen gidersin başkası gelir ha erkler ne zmn pişman olur gerçekden iş işdikden geçdikden sonra pişman olur oda çok geç olur ya da gururdan söylenmez

0|0
    0|0
  • ona hissettirdiğin duygular onda samimiyse yani rol değilde gerçekten mutlu huzurlu olmuşsa yanında başkasında bulamayınca pişman olur ama bulursa pişman olcağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • pişman olur olmasına da gün gelir hayatın gerçekleriyle karşılaşınca pişman olur

0|0
    0|0
  • başkasında aradığını bulamayınca olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin verdiğin değeri başkasında bulamayınca kesinllikle pişman olur

0|0
    0|0
  • Boşta kalınca döner gene anlık pişman olur,sonra gene gider sen onu tutamazsın,o kadar saygısızki sana bitti bile demiyor,haberin olmuyor terkettiğinden..Çok sevmek,onu mutlu etmek karakteri bozuk,ayran gönüllü erkeklere işlemez canım..

0|0
    0|0
  • Aynı sey benimde basıma geldi tıpkısı hatta seni cok iyi anlıyorum bende tam 4 sene deli gibi sevdim o bosta kalınca geldi sevgm ona cok geldi gözümün önünde bir kızla öpüstü icim cız etti yinede sesimi cıkartmadım allah yukarda büyüktür allah a havale et derim böyleleri olduktan sonra intikam alsan bir boka yaramaz .

0|0
    0|0
  • Ben yaşadım ve pişmanlığından sonra bana öyle bağlandı ki ilişkimizin 4. yılındayız :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...