Top sektirmek istiyorum yardimci olur musunuz ve lutfen dalga gecmeyin gercekten cok istiyorum?

Top sektirmek istiyorum yardimci olur musunuz ve lutfen dalga gecmeyin gercekten cok istiyorum?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sektire sektire öğrenirsin. Bir gün 2 sektirirken ertesi gün 5 olur bir bakmışsın sektiriyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rekorum 72 😏 Ayağının ucunu düz tutmaya çalış, yamuk yumuk tutarsan her tarafa gider :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oncelikle daha iyi kullandığın ayaginla yap topu çok kaldırma ufak ufak dokun netten video izle öğren biraz tekniğini kavra biraz pratikle yaparsın 😊

0|0
    0|0
  • Yani deneyerek sen yaparsın belli bir tekniği yok pek. İp atlamak gibi , belli bir tempo yakalamaya çalışıp sektireceksin

0|0
    0|0
  • Topu sektireceğin zaman lütfen ama lütfen tüm dikkatini ''Topa doğru ver'' ve tamamen ''Topa Konsantre'' olmaya çalış çünkü ''Top Kontrolü'' çok önemli ona göre sana şimdiden kolay gelsin umarım ''Başarılı'' olursun... Allah'a emanet ol eyvallah. :) :)

0|0
    0|0
  • Sektir git

0|0
    0|0
  • Toplar çıkın ortaya bakayım :)

0|0
    0|0
  • Dizinin ustundemi sektiriyon ayaginin ustundemi

0|0
    0|0
  • al bir top sektır..

0|0
    0|0
  • Yardımcı olamam

0|0
    0|0
  • Nasıl yardım edebiliriz bilemedim

0|0
    0|0
  • en guzel öğrenme nasıl bılıomsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamam

0|0
    0|0
  • Biz nasıl yardımcı olalım ki? Yoldan geçen çocuklar bilir onlar göstersin sana top sektirmeyi

0|0
    0|0
  • Cok calisman lazim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...