Eski sevgilimin en yakın arkadaşlarından biri ilgimi çekiyor. Ne yapmalıyım?

Lütfen tarafsız bir şekilde düşünün. Benim 1 yıllık ilişkim vardı fakat farklı şehire gitti iki ay önce. Şu son günlerdir ilgisizleşmişti. Dün dedim eskisi gibi ol falan o da ben böyleyim değişmem beğenene böyle dedi. bir de son zamanlar da benim ilgimi çeken bir çocuk var ama bu eski sevgilimin en yakın arkadaşlarından.. Sizce napmalıyım ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili bulmak zorundamısın?

0|0
    0|0
    • hayır alakası yok bulmak istesem bulurum

• O zaman öncelikle sevgiye mesafe girdiğinde emin ol bazı şeyler eskisi gibi olmaz, çünkü hep senle yaşadı sen vardın yanında şimdi ise başka insanlar ve daha rahat bu rahatlık senin onu sıktığın anlamına gelmez. İkinci tarafta onun arkadaşı ile birlikte olman hem seni eski erkek arkadaşının gözünde yüceltmez ve erkek arkadasının arkadası tarafından da yüceltmez. Bence hiç girme derim üzülen yine sen olursun. Yeni arayışlar içinde de olma seven insan zaten seni bulur

Erkekler Ne Diyor 5

• senden ayrılmak ıstıyor. bahaneler uydurması ve ister begen ister begenme tavırları senı sogutmak ya da yedekte tutmak. senı kendıne baglamaya calısıyor. kabul edersen bıttın... dıger cocuk ısebuyuk ıhıtımalle aranızdaki ilişkiyi biliyor. senı de tanıdıgından yanasmaya calısıyor. olursa ıyı olur hesabında. bunun sonucları ıse senın acından yıkım olur. dıkkat et... bence ıkısınden de uzak dur. başka aşklara yelken aç. onlar dertlerıne yansınlar. sen hata yapıp kendı derdıne yanma bari :)

0|0
    0|0
  • sen onun yerinde ol ve hayal et. ne hisseder , ne düşünür?

0|0
    0|0
  • bence ikisindende uzak dur..

0|0
    0|0
  • sevgilin baskasını bulmus büyük ihtimal sende keyfne bak

0|0
    0|0
  • Farklı şehir ve mesafeler aşk denilen kavramı öldürür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşın senden soğumuş uzaklaşmış olabilir ya da ayrılmak istiyodur bir bahane arıyodur çünkü seven bir insan beğenene böyle demek ne yani beğenmediğin için kapıyımı gösteriyo sana? bence sende soğuk dur aynı şekilde soğuk davran düzelirse kovalanmak hoşuna gitmiştir seviyodur ama umursamazsa bu ilişki bitmiştir derim... ve bence ne olursa olsun eski sevgilin bile olsa arkadaşına yaklaşma ne onun nietini bilebilirsin nede uygun olur yani

0|0
    0|0
  • İkisinden de uzak dur.Sevgilin ilgisizmiş hiç çekilmez öyle tipler.Diğer çocuk da sevgilinin arkadaşıymış,görüşmen uygun düşmez.

0|0
    0|0
  • bence sewgilinin sana yaptıgını yap soguk davran umursama ama kimseyle çıkma çünkü adını kötü çıkarırlar

0|0
    0|0
  • eski sevgilin artık seninle olmak istemiyor bahaneler söyledikleri..

ilgini çeken adam da sevgilinin arkadası . eğer sevgilinle yaşadıkların düzeyliyse diğeri sana iyi niyetle gelmiş olblr . yok diilse diğeri için sadece eğlence olursun ..

0|0
    0|0
  • eski sevgilin bile olsa yakın arkadaşıyla sevgili olmak falan hoş diil bence pek..

0|0
    0|0
  • oo biri cıkmadan gönülden dıgerı kapıyı zorluyor.Zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...