Kapat

Kaya Çilingiroğlu'nun Aziz Yıldırım'a Yaptığı Kapak Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kaya Çilingiroğlu"Aziz Yıldırım FB şike yapmadı diyor evet yapmadı sen yaptın 6222 adlı yasa değiştirildi çok ağır diye burdan bir soru soruyorum madem şike yapmadın neden 58. Madde değişsin diye yalvardın? Neden Federasyon Başkanı değişti. Uefa Beşiktaş ve Fenerbahçe nin şike yaptığını tespit etmiş cezasını vermiş itiraz olarak Casa gitmişsin ordada red edilmişsin sonra başka bir kanun çıkarilmış ordan yeniden yargilanmışsın geçeceksin bu işler"
Kapak buna denir ses ver Aziz Yıldırım?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Elin gaylarından medet umuyorlar eş cinsel kaya çilingiroğlu kapak yapmış mış mış aziz başkanın dünkü kapağı kimse kolay çıkaramaz la 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa türkiyede ki mahkeme sonucunda masum olduğu çıkarsa tazminat ödemeyi kabul etti, CAS o yüzden uefanın teklifini kabul etti, elletutulur bir tane şike verisi bulunamadı, para sayma görüntüleri dendi misal, ama görüntüler asla çıkmadı piyasaya, yakında tazminat davaları gelir uefa ya karşı merak etme kanka :)

1|0
    0|0
    • Hıhı 58. Maddede masum olduğu icin değişti zaten☺

• Şike yasasını getiren, teklifte ısrar eden kişi. aziz yıldırım dı, şike ile ilgili tek bir delil bile çıkmadı, sadece şike yapıldı denilip gündem oluşturuldu, deliller nerde peki, bana birtane elle tutulur delil gösterebilirmisin, birtane bile yoktur, Adnan Polat istifa etmeseydi onuda yakacaklardı, dava açıldı ama adam istifa etti diye üstüne gitmediler,

• Mini Couper desem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Şimdi burada Aziz Yıldırıma kızmıyorum. Açıkça şike yaptım demesi saçma olurdu. :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• kaya çilingiroğluna helal olsun söylenemeyenleri açıkça söylüyor ama kovmazlarsa iyi

0|0
    0|0
  • kapakları yollara atmayın diyorum :D

0|0
    0|0
  • Iyi kapak :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray tarihi şikeyle doludur

0|0
    0|0
  • Yani buda demek oluyor Galatasarayda şike yapmadı?

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe yaptı

• Gsyle ne alakası var söylermisin?58. Madde değişsin diye Gsmi yalvardi

• Okk

Yükleniyor...