Evleneceğiniz erkeğin ailesi sizin için ne kadar önemlidir?

genc gırısımcı ve yakısıklı bırı sızınle evlenmek ıstedıgını soylese sızde onu begensenız ama erkegın aılesınde sorunlar var maddı veya psıkolojık sorunlar sızın kararınızı ne kadar etkıler? ama erkegın maddı durumunda bır sorun yok

Güncellemeler:
cocukta sorun yok mantıklı sevıyelı anlayıslı ama sorun babasındadır psıkolojık sorunları vardır bu sızı soguturmu

0|0
22|3

En İyi Kız Görüşü

• valla aile herseyden önemlidir ama aile sorunlari beni etkilemez maddi durumu iyi veya kötü - farkemez. ben cözüm arama tarafdariyim. babasinin piskolojik sorununu gidermesi adina yardimci olurum ayni sekilde maddi durumuyla ilgili yardimlarda ederim. ben onlarin kalbini kazanmak icin elimden geleni yaparim öyle cekip gitmem... ki Allaha sükür benim kayin babam ile annem dünyalar iyisi onlar benim askim bitanem melegimmmm ölürüm ben onlarin ugruna. bizde kaynana kayin baba yoktur - anne baba vardir. canlarim benim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• ailesinin maddi durumu beni ilgilendirmez ama kişilik olarak nasıl bi yapıya sahip oldukları baya bi önemli

0|0
    0|0
  • Babası ile aynı evde kalmak zorunda mıyız?

babasına maddi yardım yapmıyor mu sevgili?

Ailesine bakmayan erkegı kınardım. Burda ki dengeyi kuracak olan sevgili...

0|0
    0|0
  • Benim için çok önemli çünkü evlenirken sadece sevdiğin adamla evlenmiyorsun aynı zamanda onun ailesiylede aile oluyorsun. Ve ömür boyu hayatımda olacak insanlarla iyi anlaşmam benim için çok önemli.. Ha eğer çok seviyorsam aile problemini aşamıyorsak ailesiyle arama resmiyet koyarım çok fazla görüşmem

0|0
    0|0
  • açıkçası cocuk benim için vazgeçilmese ve onda bi sorun yoksa iş tamamdır.. ailesine gelince sonuçta ben de onlara katılacaksam onlar da benim ailemdir elimden gelen yardımı yapmaya calısırım sevdiğim erkeğin mutluluğu için.. öyle bi olumsuzluk yüzünden sevdiğin insanı yarı yolda bırakmak olmaz.

0|1
    0|0
  • Ailesi sorunlu bi sevgilim var ama çok mutluyuz benim baba tarafım haric ailem olumlu bakıyor bende oyle benim için problem olmaz sürekli onun ailesi ile yaşamıycam sonuçta beni sevip bana değer vermesi yeterli aynı şekilde benimde ona :)

0|0
    0|0
  • Hayır soğutmaz.Ben evlenince bağları koparmaktan çok çoğalacağımıza inanırım.Ailesini kendi ailem gibi görürüm ve yardım edebileceğim herhangi bir konuda elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Bir kız bir erkekle evleniyosa, onun ailesiyle de kısmen evleniyodur... Çok seviyosa bir sorun olmaz bence...başıma gelmediği için de pek fazla yorum yapamıyorum...

0|0
    0|0
  • Ailesiyle pek samimi olmayacağım zaten, hergün kapıma gelip canımı sıkmasınlarda gerisi önemsiz.

0|0
    0|0
  • sonuçta aılesıylede evlenmış gibi oluryosun evlenınce..goz onunde bulundurmak lazım..

0|0
    0|0
  • evleneceğim adamdan daha önemli ailesi benım ıcın.Maddi sorunlar pek etkilemez tercihimi ama psikolojik sorunlar çocuguda senıde etkıler.

0|0
    0|0
  • Problem teskil etmez bence sonucta onlarla yasamayacaklarsa problem degil ama ürkütür kizi belki

0|0
    0|0
  • bu kişi ailesine maddi anlamda bakmakla yükümlü mü ? şayet öyleyse evin yolu bulunmaz gibi...

0|0
    0|0
  • başta mantıklı gibi görünür ama evlenince işler değişir...

bence aile çok önemli..çünkü o ortamda yetişiyor sevgiliniz..ve bazı karakter özelliklerine de etki ediyor..

0|0
    0|0
  • duruma bagli herseyi empati kurarak değerlendirip öyle davranmaliyiz yarın öbürgün bizimde basımıza gelebilir hayat bu

0|0
    0|0
  • Eğer ailesiyle birlikte oturmayacaksam çok sorun olmaz ailesi fakat ilk senelerde bir süre ailesiyle birlikte oturacaksak ailesiylede anlaşabilmek çok önemli.

0|0
    0|0
  • Aile benim için çok önemlidir.Araştırırım ailesini kafama yatmıyorsa devam edemem herhalde ...

0|0
    0|0
  • Ailesinin kökeni ve temizlik anlayışı önemli benim için

0|0
    0|0
  • Ailesi beni ilgilendirmez. Ben sevgilime bakarım.

0|0
    0|0
  • bana ucu dokunmassa sorun yok bence onlarıda çok severim zaten

0|0
    0|0
  • Ne önemi var ki? Sevdikten sonra çocuğun sorunlarını da önemsemem. Sevgiyle her şey halledilir.

0|0
    0|0
  • onemlidir, ama en onemlisi sevdigim kisi.. ailesi birsekilde idare edilir ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evleneceğim insanın ailesi tabi ki çok önemlidir , sonuç itibarı ile kız ile evlendikten sonra ilişkiler tamamen koparılmıyor , 2nci bir ailen oluyor .

Onların sana nasıl davrandıkları senin onlara nasıl davrandığın çok önemlidir .

Evlendiğim kızın anne ve babası , bizim damattan Allah razı olsun diye söz ediyorlarsa bu çok mutlu edici bir durumdur , hem evlilik bağını güçlendirir hemde akrabalık .

0|0
    0|0
  • mutlulugumuzu dusunerek hareket etsınler olaganustu durum olmadıkca burunlarını sokmasınlarrrr daha fazla bısı ıstemıyoruzz...

0|0
    0|0
  • Bazıları sorun yapabilir kişiye göre değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...